Apciemojiet zodiaka figūras Bērnu pilsētiņā!

1

Šogad Ventspils pilsēta, kā ierasts, Ziemassvētku laikā būs gaiša un mirdzoša, taču vienlaikus arī citādāka. Svētku sajūtas uzburšanai un 2024. gada – Pūķa gada sagaidīšanai, Ventspils pilsētu greznosim savādāk. Austrumu zodiaka figūras, kuras jau desmit gadus ir rotājušas Lielo prospektu, šogad būs iespējams aplūkot Bērnu pilsētiņā. Tieši bērni visvairāk priecājas par izgaismotajām zvēru figūrām.

Ar krēslas iestāšanos, 2. decembrī Ventspils pilsētas ielās un laukumos iemirdzēsies 9 izrotātās svētku eglītes, tūkstošiem gaismiņas un svētku dekorācijas, kas vietējos iedzīvotājus un pilsētas viesus priecēs līdz Zvaigznes dienai. Dodoties pastaigā pa izgreznotajām pilsētas ielām, ceļā sastapsiet uz apgaismojuma stabiem izvietotos dažādas formas gaismas dekorus – eņģeļus, rūķus, sniegavīrus, zvaigznes, izgaismotus zariņus, egļu vītnes, sniegpārslas un līstošas lāstekas. Pilsētā mirdzumu papildinās izgaismoti objekti parkos, skvēros un ielu krustojumos. Nonākot līdz Bērnu pilsētiņai, varēsiet nokļūt zodiaka figūru valstībā. Lai, Jūs, visu varētu paspēt apskatīt, Bērnu pilsētiņa no 2. decembra līdz Zvaigznes dienai būs atvērta no plkst. 7.00 līdz plkst. 22.00.

3. decembrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” aicinām visus, gan lielus, gan mazus uz eglītes iedegšanu. Svētku pasākumā eglītes palīdzēs iedegt Čučumuižas rūķi un Ziemassvētku vecītis muzikālajā izrādē “Ziemassvētku pasaka”.

Aicinām svētku noskaņu baudīt Ventspilī! 


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture