Augstas klases svarcēlāji tiekas ar Ventspils Olimpiskās vienības vadītāju Uldi Boitmani

1

22. maijā, Ventspils Olimpiskās vienības vadītājs Uldis Boitmanis tikās ar Ventspils Augstas klases svarcēlājiem Ritvaru Suharevu, Artūru Plēsnieku, Armandu Mežinski, kuri iekļauti 2024. gada Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiāli atbalstītās Olimpiskās vienības sastāvā, kā arī treneri Eduardu Andruškēviču. Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi par tuvākajiem plāniem, treniņiem un gatavošanos sacensībām.

Šī gada nozīmīgākais svarcēlāju sasniegums ir Ritvara Suhareva kvalificēšanās savām otrajām Olimpiskām spēlēm par ko liels prieks, ne tikai treneriem un svarcēlājiem, bet visiem ventspilniekiem. Atgādinām, ka 2021. gada Tokijas Olimpiskās spēlēs Ritvars izcīnīja 6. vietu svara kategorijā līdz 81 kilogramam. Otrai mūsu olimpiskai cerībai Artūram Plēsniekam līdz dalībai Parīzē nedaudz pietrūka, jo patraucēja gan savainojumi, gan veiksme, kā arī fakts, ka pēdējos gados samazināts svara kategoriju skaits, kas nopietni palielinājis kopējo konkurenci. 

Lai turētos pasaules elitē mūsu sportisti, trenera Eduarda Andruškēviča vadībā trenējas ļoti nopietni un turpina darboties kā viena liela ģimene. Uz Olimpiskām spēlēm dosies tikai Ritvars Suharevs ar treneri, bet treniņprocess turpinās visiem kopā un jūnijā un jūlijā paredzētas treniņnometnes Ventspilī, Dobelē un Kērikū (Igaunijā). Ritvara došanās uz Parīzi plānota 31. jūlijā, bet starts būs 8. augustā.

Ventspilī svarcēlāji trenējas ne tikai sporta nama “Centrs” smagatlētikas zālē, bet arī izmanto citas Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāzes – pilsētas stadionu, vieglatlētikas manēžu, ielu vingrošanas stadionu, Ūdens Piedzīvojumu parka peldbaseinu un citas sporta bāzes.

Paralēli Parīzes Olimpiskām spēlēm mūsu svarcēlāji turpina gatavoties Eiropas jauniešu čempionātam, kas notiks no 15. līdz 23. jūnijam Grieķijā, Eiropas junioru čempionātam, kas notiks no 19. līdz 27. septembrim Spānijā, bet gada noslēgumā no 4. līdz 14. decembrim Bahreinā notiks Pasaules čempionāts.

Pateicoties Ventspils valstspilsētas pašvaldībai sportistiem tiek nodrošināts ne tikai finansiālais atbalsts, bet arī iespēja izmantot Ventspils sporta bāzes un sniegts cits organizatoriskais atbalsts.

Vēlam veiksmi mūsu svarcēlājiem!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture