Basketbola klubs “Ventspils” uzsāks dalību Latvijas Basketbola līgas pusfinālā

1

Piektdien, 26. aprīlī, plkst. 19:00 Olimpiskā centra Ventspils basketbola hallē Basketbola klubs “Ventspils” aizvadīs  Latvija Basketbola līgas pusfināla sērijas pirmo spēli pret  “Rīgas Zeļļi” komandu. Komandas sacenšas sērijā līdz trijām uzvarām.

Abas komandas šosezon ir tikušās divas reizes. Pamatturnīrā komandām pa vienai uzvarai – 29. oktobrī Rīgā zeļļi bija pārāki ar 89:86, bet 2. februārī Ventspilī mājinieki bija pārāki ar 100:92.

Ventspilnieki palēmi sāka sezonu (pirmajā mēnesī 3-4), bet turpinājumā uzlaboja sniegumu un bilanci, pirmo reizi kopš 2019. gada iekļūstot apvienotās līgas pusfinālā. Tur izrādīta cienīga pretestība pamatturnīra labākai komandai Tallinas “Kalev/Cramo” (1:2), bet cīņā par 3. vietu zaudēts “VEF Rīga”.

“Rīgas Zeļļi” labāk aizvadīja sezonas pirmo daļu, līdz janvāra beigām sakrājot bilanci 15-5. Pēc tam veicies sliktāk – Pafbet LAT-EST līgas pamatturnīrā bilance 3-7, ceturtdaļfinālā ar “VEF Rīga” 0-2, bet Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā “VALMIERA GLASS VIA” izdevās pieveikt ar 3:1.

BK “Ventspils” Latvijas čempionāta pusfinālā nepārtraukti spēlē kopš 1996.gada pavasara, 27 sērijās izcīnīt 22 uzvaras.

BK “Ventspils”  un “Rīgas Zeļļi” otrā pusfināla spēle notiks 29. aprīlī plkst. 19:30 Rīgā, bet trešā 2.maijā plkst. 19:00 Ventspilī.

Otrā pusfināla pārī savā starpā spēlēs “VEF Rīga” un BK “Liepāja”. Komandas pirmo pusfināla spēli aizvadīs ceturtdien, 25.aprīlī, plkst. 19:00 Rimi Olimpiskajā centrā.