Bērnu pilsētiņās teātra izrāde “Pelēnu sapnis”

1

Svētdien, 16. oktobrī, plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” pasaku fejas aizvedīs skatītājus uz peļu zemi bērnu teātra “Rakari” izrādē “Pelēnu sapnis”.

Ivetas Veinbergas luga “Pelēnu sapnis” stāsta par pārdrošiem sapņiem, izaicinājumiem, kļūdām, piepūli un vēlmi izzināt. Vai peles var draudzēties ar kaķiem? Kas atrodas dīvainajā kastītē?

Pēc izrādes bērni kopā ar aktieriem varēs izmēģināt spēkus peļu skrējienā, graudu pārnešanā un citos peļu pārbaudījumos.

Bērnu teātris “Rakari” no Lestenes vispusīgās pedagoģes Ivetas Veinbergas vadībā darbojas 12 gadus. Jaunie aktieri ir iestudējuši tādas lugas kā “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, “Nekaunīgais zirnis”, “Saules meita Elānika” kā arī dažādas Ziemassvētku ludziņas, priecējot skatītājus Muzeju naktī, pagasta svētkos un dažādos izbraukumos.

Kā saka paši teātra dalībnieki: “Esam jautri, zinātkāri. Mums patīk jokus dzīt un priecāties tā, lai jautrība pielīp arī citiem. Tāpēc esam “Rakari” – paši labākie sev, vecākiem un skatītājiem”.

Pasākumus organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Bezmaksas pasākumi.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture