22.autobuss

Jautājums uzdots: Pilsētniece 17. novembris

Labdien! Vēlos uzzināt, vai tiešām ir jāceļ roka pieturā, lai autobuss apstātos un tajā varētu iekāpt. Kur var izlasīt šādu prasību? Šodien saņēmu nelaipnu uzbraucienu no Ventspils Reisa šoferes.  Līdz šim mikriņi vienmēr apstājās bez rokas celšanas.


10 komentāri

 1. Ventspils reiss

  Ventspils reiss, 14:45 23. novembris 2022

  Ja vēlamies apturēt autobusu maršrutā nr.22 (arī nr.20.,21.,23), roka ir jāpaceļ (arī gaidot pieturā), jo šo maršrutu autobusi apstājas. pēc pieprasījuma. Attiecībā uz pārējiem maršrutiem (no nr.11 līdz nr.15 ) – rokas pacelšana ir vēlama, lai atvieglotu darbu autobusa vadītājam.

  1. Viese

   Atbilde: Ventspils reiss

   Viese, 18:15 23. novembris 2022

   Būtu vēlams šos rokas pacelšanas noteikumus rakstiski izvietot pieturvietās ,lai kāds viesis nepaliktu stāvam pieturā.

 2. Ventspils reiss

  Ventspils reiss, 19:11 21. novembris 2022

  Atbilde Pilsētniecei: tā kā sabiedriskā transporta pieturās apstājas dažādu maršrutu autobusi, un autobusa vadītājs nevar paredzēt, kura maršruta autobuss tiek gaidīts, pasažierim ir pienākums izrādīt vēlmi iekāpt autobusā, kurš tuvojas pietura, tāpēc būtu ļoti vēlams tomēr roku pacelt. Īpaši gadījumos, kad tiek gaidīts 22. maršruta autobuss, kas apstājas pēc pieprasījuma. Atvainojamies par autobusa vadītājas nelaipno izturēšanos.

  1. Ceļam roku pieturā

   Atbilde: Ventspils reiss

   Ceļam roku pieturā, 21:30 21. novembris 2022

   Un ko man darīt, ja redze ne tā labākā un tikai tuvu pieturai varu saskatīt Nr ?

   1. Krišs

    Atbilde: Ceļam roku pieturā

    Krišs, 16:08 22. novembris 2022

    Nopietni!? Šoferim tikai tādēļ, ka jūs neesat bijis pie acu ārsta un ieguvis atbilstošos redzes korekcijas palīglīdzekļus būtu jāapstājas katrā pieturā, kur piesēdis kāds cilvēks, jo ja nu tas esat jūs?

    Tad aicināšu jūs nākamajā diskusijā par to, ka kāds reiss kavējas jūs stingri aizstāvēt ik katru šoferīti skaidrojot, ka tiem jāpiestāj pie katras pieturas, lai pārliecinātos vai tajā neesat aizsēdējies, jo neesat pamanījis, ka autobuss brauc.

  2. ceļam roku pieturā (ne ventspilniece)

   Atbilde: Ventspils reiss

   ceļam roku pieturā (ne ventspilniece), 21:17 22. novembris 2022

   kā tad tur palika ar to roku… vēlams pacelt, vai arī tā ir obligāta prasība ? Tā jocīgi kaut kā… kam tad domātas pieturas un vai tās vajadzīgas… Ceļam roku un braucam…

 3. Evija

  Evija, 15:18 21. novembris 2022

  Pieturās gaida arī autobusus,kuriem jāapstājas obligāti,bet mikriņa šoferis nevar zināt,ko gaidi,autobusu vai mikriņu,tāpēc roka jāpaceļ gan.

 4. Viedajs

  Viedajs, 08:14 18. novembris 2022

  Man atkal interesē kā Reisam veicas ar jaunā konkursa rezultātu analīzi? Kopš uz Ventspili regulāri laiž 2stāvīgas Setras, reisa 2010.-2013.gadu meršu kvalitāte nestāv līdzās, nu vienīgi par šoferiem varētu diskutēt.

  Ja paveicas un trāpās kāda no VR Setrām, tad vēl es teiktu, ka tas ir komforts, bet citādāk tāpat kā LAP – trolejbusi.

  1. Ventspils reiss

   Atbilde: Viedajs

   Ventspils reiss, 20:26 21. novembris 2022

   IUB ir pieņēmis un publicējis lēmumu par pretenzijām (pārsūdzībām) un aizliedzis visās 7 lotēs, tajā skaitā lotē “Ventspils”) slēgt līgumus ar pasludinātājiem uzvarētājiem. Iepirkumu komisijai (ATD) ir uzdots atcelt pieņemtos lēmumus, 30 dienu laikā novērst konstatētos pārkāpumus un veikt atkārtotu izvērtēšanu.

 5. Šoferi

  Šoferi, 16:14 17. novembris 2022

  Tā bijis vienmēr dažiem indivīdiem. Tikai jādaprot,kurā dienā tā roka jāceļ un kurā pats šoferis izdomās apstāties maršrutā paredzētajā pieturā. Veicas nevis,ja esi ticis pie brauciena,bet,ja esi ticis pie laipnas attieksmes no šofera. Ir gan izņēmumi,kas vienmēr laipni uzsmaida bērnam un iecietīgi pagaida,kamēr mazā dvēsele skaita naudiņu un bonusā iedod arī končiņu.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture