Ventspils Instagram

Jautājums uzdots: Ventspils Instagram 18. novembris

Sveicināti. Sakiet lūdzu, kas ir noticis ar ventspils instagram profilu? Tas ir palicis neaktīvs, bieži vien varēja sekot līdzi pilsētas ikdienām, jaunumiem utt.


 • Ventspils valstspilsētas pašvaldība

  Atbilde: Ventspils valstspilsētas pašvaldība 23. novembris

  Atbild Pilsētas mārketinga nodaļa:
  Labdien!
  Paldies par izrādīto interesi! Informējam, ka Ventspils pilsētas aktualitātēm var sekot līdzi tādos sociālajos tīkos kā Facebook (https://www.facebook.com/ventspilslv/), Twitter (https://twitter.com/Ventspilslv) un draugiem.lv (https://www.draugiem.lv/ventspilslv/). Savukārt sociālais tīkls Instagram.com galvenokārt tiek izmantots fotoattēlu un stāstu publicēšanai – pasākumu atskati, pilsētas viesu iespaidi un ventspilnieku ikdiena.
  Turpmāk izmantosim iespēju publicēt informāciju par gaidāmajiem notikumiem arī Instagram kontā.

  Pilsētas Mārketinga nodaļai nav reklāmas sadarbības ar iepriekš pieminēto fotogrāfi M.Blāzi, tomēr, nenoliedzami, ventspilnieces uzņemtās Ventspils fotogrāfijas ir ļoti skaistas un kvalitatīvas, līdz ar ko tās tiek izmantotas arī Ventspils Instagram konta saturā. Tāpat Ventspils Instagram kontā tiek publicēti arī citu fotogrāfu un Instagram lietotāju uzņemtās fotogrāfijas. Lai vieglāk būtu tās pamanīt, aicinām izmantot mirkļbirku #Ventspils.

3 komentāri

 1. Nezinis

  Nezinis, 15:23 19. novembris 2022

  Jā, interesanti. Cik skatos tā tikai bezmaksas reklāma Montai Blāzei. Tā ir apmaksāta reklāma? Viņa maksā par to, ka tiek reklamēti pulksteņa laiki, kad pieejamas viņas fotosesijas? Vai arī tās ir bezmaksas fotosesijas? Es nodarbojos ar koktēlniecību, vai manu lapu arī varat pareklamēt ventspils.lv ? Un, ja tā nav bezmaksas fotosesija un viņa nemaksā par to, tad kā varu sazināties un reklamēt savu personīgo biznesu jūsu kontos?

  1. Viesturs

   Atbilde: Nezinis

   Viesturs, 15:47 19. novembris 2022

   Nu droši liec saiti uz savu meistarstiķi šeit. Domāju daudzi priecāsies to redzēt, ja tas ir kas kvalitatīvs! Īpaši tagad, kad tuvojas svētki un cilvēki meklē dāvanas!

  2. Regnārs

   Atbilde: Nezinis

   Regnārs, 11:38 23. novembris 2022

   Es i dzirdējs, ka Blāzs kundzei i kontakt kaut kur iekš pašvaldīb, tāpēc i brīvāk piekļuv nodokļ maksātāj resursiem, lai varēt izvietot reklām. Es domā, ka bez kād čom draudzīgo rok reklām var izvietot, pie labāko scenārij, uz reklām stāb.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture