Ventspils reiss izsēdina bērnu

Jautājums uzdots: Juta 22. septembris

Labdien, piedodiet par tik uzrunājošu virsrakstu, bet gribu vērst uzmanību, ka tiko mana meita ap 20:10 kāpa mikriņā, lai brauktumājas, uz ko šoferis atbildēja, ka nav autobusā terminālis lai samaksātu ar karti. Es saprotu, ka jābūt skaidrai naudai itt, bet lūdzu, ja jūs piedāvajat šo norēķinšanas veidu, tad nodrošiniet tā pieejamību. Meita stāv un gaida nākošo, bet nav teikts, ka arī man būs. Brīnišķīgi.


4 komentāri

 1. Ģirts

  Ģirts, 16:27 25. septembris 2022

  Man augustā bija gadījums, kad vajadzēja no Ugāles vest palielu velo uz Rīgu. Nu vislabākās atsauksmes. No rīta bija cits operators, kur to verķi nebija viegli ielikt. Pēc dažām nedēļām pārvietojos uz Kandavu tikai ar maku. Nu tas bija tā,ka tam sirmajam pie Rīgas gribēju iešaut pa purnu. Bija gan norēķinājumu jautājumi, gan visādas piebildes. Ja būtu man jāved velo, tad laikam paliktu kaut kur mežā. Jebkurā gadījumā tas šoferis pieprasīja skaidru naudu manai līdzbraucējai. Nu labi man bija pieejams viss, bet nu bija jocīgi. Ja ar mani notiktu personīgi tā, Tad reiss arī paliktu mežā. Man arī ir sirmi mati…

 2. Aivis

  Aivis, 17:04 23. septembris 2022

  Man jau sķiet, ka neiet runa par detaļu noskaudrošanu. Bet par faktu, ka nav bijis iespējams norēkināties. Lai pievērstu jūsu Ventspils reiss uzmanību. Esmu šo problēmu dzirdējis arī iepriekš

 3. P SIA

  P SIA "Ventspils reiss", 11:41 23. septembris 2022

  Pateicamies par informāciju, taču sniegtā informācija ir pārāk nekonkrēta. Lai precizētu informāciju un objektīvi izvērtētu situāciju, lūdzam sazināties ar pašvaldības SIA “Ventspils reiss”, darba laikā zvanot pa tālruni 63622422.

 4. Hilda

  Hilda, 11:04 23. septembris 2022

  Nu 5x lasīju un nesapratu Jūsu domu beigās! Bet, lai kā arī būtu, es noteikti sazinātos ar Reisu un ziņotu par konkrētu maršrutu, vai vismaz iekāpšanas vietu, jo savādāk tūlīt sekos tieši tāds pats jautājums no Ventspils reisa.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture