Bezmaksas juridisko nodarbību cikls “Juridiskā pēcpusdiena”

Jauniešu mājā sākot ar 16. martu reizi mēnesī notiek bezmaksas juridisko nodarbību cikls “Juridiskā pēcpusdiena” par visdažādākajiem jurisprudences jautājumiem, kuras vada jurists un izglītības publikāciju autors Ņikita Kovaļovs.

Uz nodarbībām ir aicināts ikviens interesents, kurš vēlās uzzināt vairāk par savām tiesībām, pienākumiem un iespējām ikdienas dzīvē, kuras paver juridiskās zināšanas.

Nodarbību ciklā tiks izstāstīti pamatjautājumi par darba tiesībām, patērētāju tiesībām, tiesu procesiem, uzņēmējdarbības jautājumiem, kā arī citiem jautājumiem, tostarp par izglītības tiesībām – skolēnu, vecāku un skolotāju tiesībām un pienākumiem, vērtēšanas pamatprincipiem, mobinga novēršanu, kā arī tiks apskatīti aktuāli jautājumi par skola2030, tostarp iespējām labot atzīmes!

Nodarbībās būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus saistībā ar jurisprudenci, tiesībām, kā arī par studijām tiesību jomā!

Nodarbība notiks 27.aprīlī 14:00 – 16:00, Kuldīgas ielā 13. Tēma – darba tirgus, algas, atvaļinājumi, kompensācijas, darbinieku tiesības.

Pieteikšanās links: ŠEIT.

1
 

0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture