Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centra rīkoto semināru “Eiropas Parlamenta vēlēšanas: vai katra balss ir no svara?” translācija

Pirmdien, 27. maijā, no pulksten 14.00 līdz 16.00 trīs Ventspils bibliotēkās – Galvenās bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā, Pārventas bibliotēkā un Gāliņciema bibliotēkā – aicinām lasītājus skatīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centra rīkoto semināru “Eiropas Parlamenta vēlēšanas: vai katra balss ir no svara?”, kas tiks straumēts Latvijas Nacionālās bibliotēkas YouTube kanālā.

Semināra mērķis ir informēt un izglītot bibliotēku lasītājus – īpaši senioru vecuma auditoriju – par viņu balsstiesībām, Eiropas Parlamenta vēlēšanu procesu un nozīmi, medijpratības lomu balsošanas lēmuma pieņemšanā, kā arī veicināt ikviena balsstiesīga iedzīvotāja aktīvu līdzdalību vēlēšanās.

Lai skatītos semināru, iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama

Seminārā ar priekšlasījumiem piedalīsies Eiropas Parlamenta birojs Latvijā, Rīgas Stradiņa universitātes Sociālo zinātņu fakultātes prodekāns politologs Mārtiņš Daugulis, kā arī politikas doktors un dezinformācijas pētnieks Mārtiņš Hiršs. Semināra moderators būs raidījumu vadītājs Ansis Klintsons.

Semināra gaitā klausītāji varēs uzdot lektoriem jautājumus, kā arī sekot līdzi diskusijai tiešraides noslēgumā.

Pasākuma mērķauditorija ir Latvijas bibliotēku lasītāji, senioru vecuma auditorija, bibliotekāri, bet tiešraide un pēcāk arī tās ieraksts būs pieejams ikvienam interesentam.

Semināru rīko LNB Bibliotēku attīstības centrs sadarbībā ar Eiropas Parlamenta biroju Latvijā. Pasākums notiek ar Kultūras ministrijas atbalstu

1
 

0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture