Bērnu pievilšana.

Jautājums uzdots: Wednesday ballīte bērnu pilsētiņā! 29. oktobris

Apmeklējot 29.11.bērnu pilsētiņas pasākumus “Wednesday ballīte ” uz skatuves vaditaji solīja bērniem balvu par aktīvu dalību un dejošanu ,kas apslēpta lādē,bet beidzoties pasākumam bērni palika stāvam un gaidām pārsteigumu,kurš beigās izrādījās meli. Apkārt pārvērās skumjas un radošās sekas,jo bērni nesaprata ka tas ir joks un nekā no kastes nebūs. Vai šāda rīcība no organizētāju puses ir pieņemama . Saprotams ka bezmaksas pasākums un nekas nav jādod, bet tad nevajag solīt to kā nebūs.


3 comments

 1. Apmeklētājs

  Apmeklētājs, 30. oktobris 2023 - 17:02

  Bijām uz pasākumu, ļoti labi izspēlēja mistēriju, lieliski vadītāji, un man bērns neprasīja nevienu saldumu, jo netika nekas apsolīts.
  Esat kaut ko pārpratusi.

 2. Vecākam

  Vecākam, 30. oktobris 2023 - 13:18

  Ja neproti iziet no situācijas un esi skops savam bērnam – nevarot nopirkt vakarā ko garšīgu, vai mantiņu, tad esi tiešām apdāvināts sūdzambībele un memļaks, kas vien var pasūdzēties forumā.

 3. Ventspils Kultūras centrs

  Ventspils Kultūras centrs, 30. oktobris 2023 - 13:14

  Paldies, ka Jūsu ģimene apmeklē pasākumus Bērnu pilsētiņās. Mūsu mērķis ir nodrošināt bērniem aizraujošas un izglītojošas programmas. Pilnībā izprotam Jūsu pieminēto epizodi pasākumā un atvainojamies par radušos neveiklo situāciju. Ceram, ka tas neatstās rūgtumu sirdī un aicinām apmeklēt brīnišķīgu muzikālu teātra izrādi “Pifiņa piedzīvojumi” 5.novembrī Bērnu pilsētiņās. Uz tikšanos!

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture