Bezjēdzīgā pilsētas mājaslapa 2

Jautājums uzdots: Bezjēdzīgā pilsētas mājaslapa 10. februāris

Kāda jēga no jaunas mājaslapas, ja tajā nav iespējams atrast nepieciešamo informāciju? Dzimtsarakstu nodaļas sadaļa ved uz sadaļu ‘Ģimene’, kaut gan tur nav neviena Dz. sar nodaļas pakalpojuma, un tas nav vienīgais šāds gadījums, kad nav iespējams atrast nepieciešamo informāciju šajā jaunajā mājaslapā.


 • Ventspils valstspilsētas pašvaldība

  Atbilde: Ventspils valstspilsētas pašvaldība 12. februāris

  Ventspils domes administrācija

  Līdz ar portāla latvija.lv pilnveidi un modernizāciju vairs netiek nodrošināta līdz šim īstenotā datu (informācijas) apmaiņa starp valsts informācijas sistēmu portālā http://www.latvija.lv un Ventspils valstspilsētas pašvaldības oficiālo portālu http://www.ventspils.lv. Tas nozīmē, ka portālā http://www.latvija.lv ievadītie e-pakalpojumi vairs netiek automātiski pāradresēti uz portālu http://www.ventspils.lv.
  Ventspils domes administrācija jau kopš pagājušā gada uztur saziņu ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Valsts reģionālās attīstības aģentūru, lai atjaunotu datu apriti ar valsts informācijas sistēmām un nodrošinātu automātisku e-pakalpojumu pāradresāciju uz portālu http://www.ventspils.lv, kā tas bija līdz šim. E-pakalpojumu piekļuves atjaunošanai, pielāgošanai portālam http://www.ventspils.lv un stabilas darbības nodrošināšanai būs nepieciešams laiks.
  Līdz tam aicinām iedzīvotājus sev interesējošos un nepieciešamos e-pakalpojumus apskatīt portālā http://www.latvija.lv vai e-pakalpojumu sistēmā http://www.epakalpojumi.lv.

1 comment

 1. Kristaps

  Kristaps, 12. februāris 2024 - 14:01

  Viss jaunais vienmēr grūti pieņemams. Man liekas, kā šī lapa ir daudz pārskatāmāka un vieglāk lietas atrast, jo ir meklēšanas funkcija.

  Speciāli vēl paskatījos pakalpojumujs – ir pie pakalpojumiem saraksts ar pakalpojumiem, kas tur nesaprotams. Un internetā, lai tiem pieteiktos tā pat jāiet uz to Latvija.lv, pilsētas lapā jau tikai informācija par tiem.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture