bezkaunība

Jautājums uzdots: teātris 01. novembris

jautājums par šo rakstu, kas tapis sadarbībā ar domes administrāciju:

https://www.delfi.lv/turismagids/iepazisti-ventspili-vietejo-acim-2023/bez-sastregumiem-un-miera-ka-rit-ikdiena-ventspili

vai tiešām vairs nav kauna un goda pilsētas domei reklamēt tikai savējā loka cilvēkus, turklāt uz domes rēķina reklamēt delfos vīra biznesu? Vai tiešām nevarējāt vai negribējāt paņemt parasto ventspilnieku, kas pastāstīs par dzīvi šeit? dome vispār vairs nav iekļaujoša tās iedzīvotājiem, bet gan tā vietā par maksu tiek reklamētas labās un kreisās rokas un viņu privātie biznesi.

KAUNS!


5 comments

 1. Smieklu bars

  Smieklu bars, 01. novembris 2023 - 13:41

  Nu protams, cik tipiski, uzreiz komentāros steidz aizstāvēt paši domnieki, un tā ir visos komentāros ko līdz tiek pieminēta kāda iestade 🙂
  Bet taisnība vien ir pateikta – nekur lapās neredzam iedzīvotāju stāstus. Visur gan uz plakātiem gan rakstos reklamē tikai paši sevi. Labi, saprastu – deputāts zīmējas, bet nejau apakšpadotie kalpiņi. Un galvenais ka mēs par to maksājam.

  1. Ne-domnieks

   Atbilde: Smieklu bars

   Ne-domnieks, 02. novembris 2023 - 12:27

   Nerunā muļķības. Te ne tikai “Pašvaldība atbild”, bet arī parasti cilvēki, kuriem ir apnikuši šie bērnudārza līmeņa uzbrukumi pašvaldībai. Ir tāda lieta, ka tauta māk tikai nogānīt, bet nemāk uzslavēt. Un tā aina, ko ar šādiem čīkstēšanas tekstiem uzbur, liekas sūra – BET TĀ NAV. Ventspils rullē – tas video rullītī tika pateikts – un tā arī ir.

 2. parastais ventspilnieks

  parastais ventspilnieks, 01. novembris 2023 - 13:22

  nezinu, dažiem nekad nekas nav labi, bet man Ventspils ļoti patīk, Dome strādā labi un viss attīstās.

 3. !!!

  !!!, 01. novembris 2023 - 12:49

  Ka būtu “īstais ventspilnieks”, kam būtu jāstāsta par pilsētu? Kāds, kas nav ar to apmierināts? KĀds, kurš sagaida, ka dome par nodokļu maksātāju naudu cels boulingu, naktsklubu un dzīvojamās mājas, kur visur ārpus šo cilvēku prātiem tas ir PRIVĀTS bizness?
  Un ir slikti, ka kāds ventspilnieks ir lepns, ka ģimenei ir savs bizness un pasaka to skaļi? Kas tajā ir slikts? Kur šajā video bija reklāma? Kur bija reklāma, ka tas ir “labākais uzņēmums un nāciet visi pie mums”?

 4. Jaunais Ventspilnieks - parastais

  Jaunais Ventspilnieks - parastais, 01. novembris 2023 - 11:01

  Izskatās pēc kaut kāda tukša opozīcijas troļļu uzbrukuma. Un mūsu pilsētas domei jātērē cilvēkresursi, lai uz šo murgu atbildētu.. Cilvēks intervijā pastāsta tieši tā kā ir un paldies par uzņēmību. Ja sižetā tiek saskatīta privāta reklāma, tad tiešām ir jāapsver ārsta vizīte.

  Tā saucamie “īstie” ventspilnieki nesaprot cik skaista ir to pilsēta un cik ļoti viss tiek pasniegt uz paplātes. Pietiek čīkstēt! Ja nepatīk vai neapmierina, maini savu dzīvi, nevis centies visiem to padarīt pelēku ar savu negatīvismu.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture