Diedelnieki pie “Rimi”

Jautājums uzdots: Iedzīvotājs 18. septembris

Rimi veikalu Poruka ielā apsēduši diedelnieki. Nāk katru dienu kā uz darbu, visu dienu pavada, diedelējot naudu no veikala apmeklētājiem, pie tam to dara ļoti uzbāzīgi. Mašīnās burtiski bāžas iekšā pa logu, nekautrējas prasīt māmiņām ar maziem bērniem. Veikala apsargs izliekas nemanot, pat draudzīgi dažreiz aprunājas. Vasarā bija kauns no pilsētas viesiem. Ja veikalam ir vienalga, varbūt var iejaukties pilsētas varas pārstāvji.


3 comments

 1. Ventspils Pašvaldības policija

  Ventspils Pašvaldības policija, 22. septembris 2023 - 14:47

  Atbildot uz Jūsu jautājumu, skaidrojam, ka vienmēr un visos laikos sabiedrībā ir bijušas personas, kuras ir nodarbojušās ar ubagošanu. Ventspils pašvaldības policija pievērsīs papildus uzmanību Jūsu komentārā minētajai vietai.

 2. Vadims

  Vadims, 19. septembris 2023 - 12:25

  Jā, tā ir problēma un liela problēma ar šiem diedelniekiem. Protams var griezties pie PP, bet arī tas ir īslaicīgs risinājums. Veikala apsargs atbild par veikalā notiekošo bet neviens neliedz viņam pievērst uzmanību arī veikala pieguļošai teritorijai. Tiklīdz diedelnieks tiek padzīts no vienas vietas tā viņš būs klāt citā vietā.

 3. Anna

  Anna, 18. septembris 2023 - 12:45

  Tā pīpētava pie Rimi, kur kādreiz varēja iepirkumu ratiņus novietot arī ir briesmīga. Ejot uz Omnivas pakomātu vai ejot uz auto, jāklausās skaļos zviedzienos un jāelpo cigarešu smaka. Un parasti tur pīpē tikai sievietes.. kur apsargi skatās?

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture