Informācija Ventspils valstspilsētas pašvaldībai zināšanai.

Jautājums uzdots: Agris Vētra 02. aprīlis

Skolēnu nodarbinātība.

Informējam, ka Ventspils uzņēmēji, sadarbojoties ar mazo uzņēmēju biedrību, šodien nosūtīja informatīvu vēstuli atbildīgajām valsts iestādēm, ieskaitot Valsts kontroli un Konkurences padomi, a r lūgumu no nākošā gada pārtraukt valsts finansējuma piešķiršanu Ventspils valstspilsētas domei un to kapitālsabiedrībām. Pamatojoties un negodīgas konkurences ļaunprātīgu izmantošanu Ventspils valstspilsētas domē.Lai pilsētā nesamazinātu skolēnu nodarbinātību, mēs izteicām lūgumu Ventspils uzņēmējiem palielināt finansējumu līdz 75%.


 • Ventspils valstspilsētas pašvaldība

  Atbilde: Ventspils valstspilsētas pašvaldība 04. aprīlis

  Atbild Ventspils Sociālais dienests:
  Kā ierasts, Ventspils valstspilsētas pašvaldība ar līdzfinansējumu piedalīsies Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumā “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādē” (turpmāk – Pasākums). Pasākuma norises laiks ir no 2024. gada 1. jūnija līdz 2024. gada 31. augustam. Mēneša atalgojums jaunietim ir valstī noteiktā minimālā alga, kuru 50% – finansē valsts, 25% – finansē pašvaldība, 25% – finansē darba devējs.

2 comments

 1. ???

  ???, 03. aprīlis 2024 - 12:45

  Kas tieši ir tā negodīgā konkurence, ka arī pašvaldība iesaistās un nodrošina jauniešiem iespēju strādāt? Ja Ventspils uzņēmēji vēlas un var palielināt finansējumu – brīnišķīgi, apsveicami un tikai atbalstāmi, bet to skolēnu, kas vēlas sgrādāt vasarā ir ļoti daudz, un arī pašvaldībās esošās darba vietas būtu noderējušas jauniešiem. Kas galu galā no tā būs ieguvēji, no šīs vēstules?? jaunieši???? vai jūsu ego?

 2. Viesis

  Viesis, 03. aprīlis 2024 - 06:22

  Bravo! Malači! Tā turpināt!

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture