Kuģinieku iela 2.

Jautājums uzdots: Kapteinis 10. septembris

Sveiki. Nesen ejot garām šai skaistajai ēkai pamanīju, ka ir ar presēta skaidu plāksnēm aiztaisīti ciet logi un citas ejas – vai tas nozīmē, ka jaunie ēkas īpašnieki ir sākuši domāt par ēkas restaurāciju, via kas tur īsti notiek?

Paldies.


 • Būvniecības administratīvā inspekcija

  Atbilde: Būvniecības administratīvā inspekcija 13. septembris

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” Būvniecības administratīvā inspekcija (turpmāk – BAI) informē, ka savstarpēji sabloķētās ēkas Kuģinieku ielā 2 un Pils ielā 38, Ventspilī (turpmāk – Ēkas), ir privātīpašums, kas pieder diviem dažādiem īpašniekiem. Abas minētās Ēkas ir publiskas ēkas un tās ekspluatācijas uzraudzība ir piekritīga Būvniecības valsts kontroles birojam (turpmāk – Birojs).
  BAI aktīvas darbības rezultātā, sadarbojoties ar Biroju, ir panākts, ka ēkai Kuģinieku ielā 2 ir sakārtots teritoriju norobežojošais žogs un aizdarītas durvju un logu ailes, lai ēkā nevarētu iekļūt nepiederošas personas. Tāpat ēkai Pils ielā 38, lai tajā nevarētu iekļūt nepiederošas personas, ir aizdarītas logu un durvju ailes, kā arī 2023.gada 8.jūnijā ir akceptēta būvniecības ieceres dokumentācija bibliotēkas un garāžas ēkas nojaukšanai.
  Ēkai Kuģinieku ielā 2, Ventspilī tikko ir mainījies īpašnieks un BAI nav informācijas par Ēkas īpašnieka turpmākajiem plāniem saistībā ar šo ēku. Biroja sniegtā informācija liecina, ka ir uzsākts darbs ar Ēkas jauno īpašnieku, aicinot to sniegt informāciju par plānotajiem pasākumiem un termiņiem par konstatētās Ēkas bīstamības novēršanu.
  Pateicamies par ieinteresētību Ventspils pilsētvides sakārtošanā.

1 comment

 1. Viesis

  Viesis, 13. septembris 2023 - 10:47

  Tur tak bomāri dzīvoja. Līda iekšā kā blaktis, pa visām spraugām.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture