Par motobraucēja agresīvu pārvietošanos pilsētā

Jautājums uzdots: Viesis no citas pilsētas 10. septembris

Labdien, tiem,kas atbild par drošību uz brauktuves! Vakar nepatīkami Ventspilī pārsteidza motobraucējs uz zaļa perlamutrīga motocikla, pats zaļas krāsas virskreklā.Ja saskatīju nedaudz – pirmie cipari sākās ar 53..Viņa agresīvā braukšana, apdzenot visus auto sākās Lielajā pr. ap 11,15, abos irzienos, tad Kuldīgas iela, ceļš uz Mola un atkal Lielais prospekts.Skaņa, tad bezsmadzeņu braucējs! Tā brauc Ventspilī! Kauns, necieņa, policistu bezdarbība?!


10 komentārs

 1. Ventspils Pašvaldības policija

  Ventspils Pašvaldības policija, 12. septembris 2023 - 16:28

  Atbildot uz komentētāja “Viesis no citas pilsētas” komentāru interneta portālā https://www.ventspils.lv, par motobraucēja agresīvu braukšanu š.g. 10.septembrī pa Lielo prospektu, Ventspilī, Ventspils Pašvaldības policija pateicas iedzīvotājiem par ieinteresētību sabiedrībai svarīgu jautājumu risināšanā. Lai iespējami operatīvāk varētu novērst šādus un līdzīgus pārkāpumus, ļoti svarīga ir iedzīvotāju iesaiste. Ventspils Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus šādos un līdzīgos gadījumos rīkoties nekavējoties un par notikumu paziņot policijas dežūrdaļai.
  Papildus paskaidrojam, ka Ceļu satiksmes likumā (CSL) paredzēti gan administratīvie pārkāpumi ceļu satiksmē, gan kompetence administratīvo pārkāpumu procesā. Kompetence administratīvo pārkāpumu procesā ir noteikta CSL 83. pantā. Proti, administratīvos sodus par pārkāpumiem ceļu satiksmē var piemērot tikai šajā pantā konkrētajos gadījumos minētās iestādes (Valsts policija, pašvaldības policija, Valsts robežsardze, pašvaldības transporta kontroles dienests). 2023.gadā līdz šim brīdim Ventspils Pašvaldības policija ir konstatējusi 1428 dažādus ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 1389 personām izteikti mutiski aizrādījumi, 39 gadījumos personas sauktas pie administratīvās atbildības. Pašvaldības policija atgādina, ka nepieciešamības gadījumā ar Valsts policiju iespējams sazināties zvanot pa tālr.nr. 110, Pašvaldības policijai zvanot pa tālr.nr. 63680808; 28680808.

 2. ()

  (), 12. septembris 2023 - 11:23

  Manuprāt autora rakstītais ir meli vai provokācija.
  Kāpēc?
  Ja motobraucējs tik agresīvi izpildījās vairākās pilsētas vietās, tad kā šī raksta autors to visu spēja pieredzēt? Sēdēja motociklam uz aizmugurējā krēsla vai pats brauca agresīvi, lai neatpaliktu un spētu šo motobraucēju izsekot?
  Ja motobraucējs bija agresīvs un autors nebija, tad autors redzētu tikai vienu krustojumu nevis centru, molu un citas ielas

 3. Biceps. :P

  Biceps. :P, 11. septembris 2023 - 14:28

  Šija pensionaru pilseta parāk skaļi nošķaudoties jau cilvēki sūdzas…. Cilveki brivdiena mazliet atdzivina pilsetu. Kaut ko citu bez dzeršanas Klondaika vismaz cilveki dara.

 4. puika

  puika, 11. septembris 2023 - 13:57

  1. Beidzot pilsētā parādās dzīvība (neskaitot leišu tūristus biezā slānī)
  2. Beidzot “Pilsētā ar rītdienu” parādās motobraucēju kultūra (neskaitot Kurland reizi gadā)
  3. Beidzot normāla motoru rūkoņa noslāpē mopēdu spīdzināšanu

  Vieni vienīgi ieguvumi, manuprāt

 5. Ventspilnieks

  Ventspilnieks, 11. septembris 2023 - 13:28

  Nesaprotu par ko sūdzas tas viesis no citas pilsētas. Pieņemu, ka pilsētā kur viņš mīt visi ir par Gobzemu un bļaustas ATLAJST SAJMU. Ļoti patīk moču rūkoņa un liels prieks, ka cilvēki nevis nodzeras bet kvalitatīvi pavada laiku. Dievinu močus un zemenes. Divas svarīgākās lietas dzīvē.

 6. Vērotāja

  Vērotāja, 11. septembris 2023 - 13:18

  Ir cilvēki kuriem nepatīk pat kā koncerts skan ārpus Reņķa dārza vai kempinga, un vispār dzīvē viss nepatīk, arī kaimiņi.
  Bet jāsaka godīgi, man prieks ka beidzot pislēta ir atdzīvojusies. Prieks, ka tas nav 1x gadā uz kurland. Cilvēki ir atdzīvojušies, un man patīk tā moto rūkoņa, un lai rūc pa gabalu- vismaz labāk dzirdēs un drošāk uz ceļa.
  Nevajag šito pataisīt par pensionāru biedrības pilsētu kur klusumam jābūt jau uz panorāmu plkst 9. Tad kāda jēga no pilsētas un jauniešiem. Nav brīnums, ka visi pārvācas uz Rīgu dēļ klusuma šeit. Bet prieks redzēt aktīvas kompānijas šajā mazajā miestiņā.

 7. Vietējais viesis no Hūtes

  Vietējais viesis no Hūtes, 11. septembris 2023 - 13:11

  Es ir braukt līdz simtam pa pilsēt, tad policij ir draudzīg un palaiž mājās tik ar lapel. Starp cit, moto braucej iekš to pilsēt ir diezgan kūlturāl – brauc ātr, jā, bet droš un piesardzīg

 8. Viesis no pilsētas

  Viesis no pilsētas, 11. septembris 2023 - 12:45

  Viesi no citas pilsētas Tu pārāk labi zini ielu nosaukumus un numurus lai būtu no citas pilsētas. Ej aizrijies ar E85 izplūdi kad pabraukšu garām Tev.

 9. Lauķim no citas pilsētas

  Lauķim no citas pilsētas, 10. septembris 2023 - 10:26

  Skaņa tieši nodrošina drošību uz brauktuves, jo visi viņu dzird! Kur problēma? Ja būtu ar ko, pats labprāt tā pabraukātos!

  1. GOBZEMS

   Atbilde: Lauķim no citas pilsētas

   GOBZEMS, 11. septembris 2023 - 13:19

   Apdraudam auto braucējus- jautājums autoram – droši vien to avāriju ,saules un liela prospekta krustijumā izraisīja zaļš kawasaki ?

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture