par tualetēm pie Būšnieku ezera peldvietas

Jautājums uzdots: Nellija 10. septembris

Labdien! Šodien biju ļoti izbrīnīta, ka pie Būšnieku ezera peldvietas vairs nav tualetes. Šobrīd vēl laiks ir silts un ūdens temperatūra arī ir augsta, katru dienu peldvietā uzturas vairāki desmiti cilvēku. Šodien bez manis peldēja vēl kādi 8. Papildus ir velobraucēji, skrējēji, nūjotāji, tūristi. Es gribētu zināt, kur šajā peldvietā nokārtot dabiskās vajadzības. Starp citu arī treileri tur parkojas. Nepietiek ar neaudzinātiem bērniem, kas no laipiņas čurā ezerā, tagad pat tualetes nav. Lūdzu rast iespēju uzstādīt tualetes.


5 comments

 1. Maija

  Maija, 15. septembris 2023 - 21:54

  Vai tas nozīmē, ka rīt tualete pie Būšnieku takas, kas sākas pie peldvieta, vairs nebūs? Tad kāpēc ir ierīkotas piknika vietas? Neloģiski. Tuelete atrodas pie autostāvlaukuma, tātad jāskata cits likums, tāds, kas ir nepieciešams sabiedrībai. Mēs strādājam sabiedrībai, nevis likuma punktam. Saudzēsim savu dabu!

  1. Ventspils Komunālā pārvalde

   Atbilde: Maija

   Ventspils Komunālā pārvalde, 18. septembris 2023 - 11:08

   Informējam, ka sabiedriskās pārvietojamās labierīcības Būšnieku ezera peldvietā un atpūtas vietās pie Ventas tiks atstātas līdz pat septembra beigām. Turpretim Ventspils Zilā karoga pludmalē pakāpeniski ir uzsākta vasaras pludmales inventāra demontāža.

 2. Ventspils Komunālā pārvalde

  Ventspils Komunālā pārvalde, 12. septembris 2023 - 10:40

  Atsaucoties uz iedzīvotāju ierosinājumiem, šodien Būšnieku ezera peldvietā tiks uzstādīta pārvietojamā tualete. Atgādinām, ka saskaņā ar Ūdens apsaimniekošanas likumu, ar 15. septembri visas oficiālās peldvietas noslēgs šī gada peldsezonu, līdz ar to pakāpeniski tiks noņemts peldvietās uzstādītais inventārs.

  1. Nellija

   Atbilde: Ventspils Komunālā pārvalde

   Nellija, 12. septembris 2023 - 14:52

   Paldies. Bet, vai pārvietojamo tualeti ir jāsaista ar peldvietu? Vai tā nevar būt daļa no Būšnieku ezera takas? Vai ir kāda norāde, ka vienīgā tualete ir pie laivu bāzes?

 3. Sigita

  Sigita, 11. septembris 2023 - 17:39

  Ne tikai pieminētais, bet arī stāvvietu grants segums ir briesmīgā stāvoklī. Iedzīvotāju aktivitāte būšnieku ezera pastaigu takās ir samēra liela vēl līdz rudens beigām.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture