Priežgala kapu vārtiņi

Jautājums uzdots: Jautājums, kas uzdots laikrakstā "Ventas Balss" 08. novembris

Gribu uzdot jautājumu Ventspils kapu pārvaldniekam – kāpēc ir aiznagloti vārtiņi Priežgala kapos no Talsu ielas puses, kur ir viens no galvenajiem kapu ceļiem? Pēdējos gados šajā kapu teritorijā ir ļoti daudz apbedījumu. Kapus nāk kopt daudzi pensionāri, un katrs solis viņiem ir grūts . Jau desmit gadus kopju šeit kapus, bet pirmoreizi piedzīvoju, ka kapu vārtiņi ir skrūvēm aizskrūvēti.


 • Ventspils valstspilsētas pašvaldība

  Atbilde: Ventspils valstspilsētas pašvaldība 08. novembris

  Atbild Ventspils Komunālā pārvalde:
  Priežgaļu kapos ir atvērti tie vārtiņi, kuru tuvumā ir iepējams novietot lielo (ar tilpumu 7 kubikmetri) konteineru, lai cilvēki varētu izmest kapu atkritumus.
  Pie vārtiņiem, kuri ir noslēgti, nav iespējams novietot atkritumu konteineru. Diemžēl, kad vārti bija atvērti, kapu apmeklētāji tos izmantoja, lai pa tiem izmestu kapu atkritumus tam neparedzētā vietā.
  Priežgaļu kapos vārtiņi iekļūšanai un izkļūšanai kapu teritorijā ir 8 vietās. Konteineri un līdz ar to vārtiņi ir ierīkoti tā, lai tur varētu piebraukt ar tehniku, kas konteinerus uzkrauj un aizved izgāzt atkritumus. No Talsu ielas puses ir galvenie ieejas vārti, kur ir arī neliels automašīnu stāvlaukums. Kapu apmeklētāji kapos var ieiet arī pa vārtiem no Vecā Staldzenes ceļa puses vai kapu aizmugures daļas, atkarībā no tā, kurā vietā ir nepieciešams kapu apmeklējums.

0 komentārs

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture