Satiksme parventā.

Jautājums uzdots: Apsalara 12. maijs

Blakus pilsētāi notiek P124 ceļu parbūve. Kāpēc lielāka daļa no lielgabarītu transporta(kopa ar kokvedējiem) tagad brauc caur Parventu un būšnieku ceļu, nevis pa valsts ceļiem caur to pašu P124+A10? Tas ir ne tikai bīstami Parventas un pilsētas iedzivotājiem, kuri staiga pa būšnieku ezera ceļiņu, bet ari tiek bijāti pilsētas cēļi. Līdz pat Ventspils briežu darzām ir pilsētas teritorija un pilšetas ceļi – vai dome prasīs kompensāciju “Latvijas valsts ceļiem” par bojātu asfaltu un brūģakmeni?


3 comments

 1. Rohthoff

  Rohthoff, 13. maijs 2024 - 13:28

  Ak tā tas notiek…un es domāju , no kurienes Siguldas ielā brauc uzkrauts baļķvedējs. Skaidrs ,bet pēc būtības , nekas nav pārkāpts. Ja brauc iekšā pilsētā , tad smagajiem Talsu ielā pie ,,VNaftas,, ir zīme un šis aizliegums liek tiem braukt pa Kaiju ielu, tad pa Siguldas ielu līdz Kurzemes ielai. Pa Tārgales ielu tie nedrīkst braukt.

  1. Apsalara

   Atbilde: Rohthoff

   Apsalara, 14. maijs 2024 - 19:33

   Bet pilsētas ceļi atbiltst parkramētam 20-30t mašīnam? Skatoties uz ceļu pāri purvām pie jaunas saldētavas, kuru jau 1 reizi remontēja un tagad jāremonte vēlreiz, nē.

   1. trīs skolnieku tētis

    Atbilde: Apsalara

    trīs skolnieku tētis, 15. maijs 2024 - 08:43

    Ja nav aizliegts , tad ir atļauts! Vēl. Kur ir teikts, ka baļķvedējs , kuram krava ir redzama un viss sastāvs ir uz dubultriteņiem , rada lielāku slodzi ceļam , nekā fūre (kas un cik tai būdā nezinām) un piekabes riteņi ir solo , rada lielāku slodzi ceļam.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture