Senioru balles

Jautājums uzdots: Jautājums, kas uzdots laikrakstā "Ventas Balss" 16. novembris

Biju aizgājis uz diviem Kultūras centra organizētajiem senioru vakariem. Jāatzīst, ka iespaids radās gauži bēdīgs. Uz galdiem saliktas mākslīgās sveces. Parastais dzeramais ūdens nekur nav atrodams. Vairāki desmit senioru vairākas stundas iztika bez ūdens. Par kādām kafijas vai tējas kannām pat nerunāsim. Muzikanti – zem katras kritikas. Arī seniori maksā nodokļus. Vai tad viņi nav pelnījuši mazliet labāku attieksmi?


 • Ventspils valstspilsētas pašvaldība

  Atbilde: Ventspils valstspilsētas pašvaldība 16. novembris

  Atbild Ventspils Kultūras centrs:
  Ventspils Kultūras centrs organizē regulāras Senioru balles, kurās apmeklētājiem piedāvājam atpūtas programmu ar dzīvo mūziku un dažādiem tematiskiem pārsteigumiem, kā arī vietu pie galdiņa. Uz šo pasākumu apmeklētājus aicinām ierasties ar pašu sarūpētām uzkodām un atspirdzinājumiem. Kafiju un tēju iespējams iegādāties maksas dzērienu automātā, kurš atrodas Kultūras centra foajē. Apmeklētājus diemžēl nenodrošinām ar traukiem, dzērieniem, ēdieniem u.tml. Telpu un galdiņu dekorācijas izvēlamies pēc sezonas aktualitātes. Dēļ drošības apsvērumiem – dzīvā uguns (sveces) nav pieļaujama šāda veida telpu pasākumos. Pasākuma laikā jebkurā brīdī ir iespējams vērsties pie administrācijas, ja nepieciešama kāda palīdzība vai problēmsituāciju risinājumi. Regulāri veicam aptaujas apmeklētāju vidū par vēlmēm un vienmēr cenšamies tās arī realizēt.

1 comment

 1. Viesis

  Viesis, 17. novembris 2023 - 08:06

  Nu nez’,kādu mūziku tad nu vajadzēja tai vai tam jautājuma uzdevējam? Ballēs pie okordeona mūzikas uh,kā var izdancāties!
  Varbūt vajadzējaSamantu tīnu !Raksta,ka dzīvoklī aurojot…vai varbūt Puntuli…

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture