Skolas un pirmsskolas

Jautājums uzdots: Annija Kārkle 24. aprīlis

Kur var lasīt, redzēt, iepazīties ar lēmumiem par izglītības iestāžu apvienošanu, neapvienošanu? Pilsētā runā vienā laidā traidā vaidā, bet oficiāli vēl nekas nekur netiek rakstīts! Kas notiek?


9 comments

 1. Marta

  Marta, 29. aprīlis 2024 - 17:52

  Jautājums Izglītības pārvaldei- pēc noskatītā ZUM ir saprotams, ka apvienojot Pārventas pamatskolu un 3 pamatskolu, tiks izsludināts konkurss uz direktora vakanci. Tad kāpēc konkurss uz vadītāja vakanci netiek izsludināts, apvienojot visus trīs Pārventas bērnudārzus? Kāpēc un kādi tieši ir kritēriji, kas pierārāda, ka “Varavīksnes” esošā vadītāja ir vispiemērotākā kandidāte šim amatam?

  1. Ventspils Izglītības pārvalde

   Atbilde: Marta

   Ventspils Izglītības pārvalde, 30. aprīlis 2024 - 14:44

   Labdien!

   Lēmumus par Ventspils pilsētas izglītības iestāžu tīkla iespējamo optimizāciju pieņem Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome. Atbilstoši pieņemtajiem lēmumiem, Izglītības pārvalde veic nepieciešamās darbības, lai tos īstenotu. Reorganizācijas gadījumā izglītības iestāžu vadītāju un direktoru pieņemšana darbā tiks organizēta Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

 2. Vecāks

  Vecāks, 26. aprīlis 2024 - 13:43

  Agrāk 5-6 gadīgo pirmsskolas vecuma bērniem bija iespēja apgūt pirmsskolas izglītību skolās un tas bija labākais, kas varēja būt. Man lielais bērns apmeklēja un ļoti labi bērni tika sagatavoti skolas dzīvei. Tagad otrs bērns apgšut šo posmu bērnudārzā un ir ļoti švaki, grūti ies skolā pēc tam. Tāpēc esmu tikai par apvienošanu. Bērnudārzā daudz pedagogi izlaidušies.

 3. Ventspils Izglītības pārvalde

  Ventspils Izglītības pārvalde, 25. aprīlis 2024 - 09:03

  Labdien,
  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome šobrīd nav pieņēmusi lēmumus par izmaiņām izglītības iestāžu tīklā Ventspilī.
  No 2024. gada 8.aprīļa līdz 7.maijam notiek publiskā apspriešana Ventspils valstspilsētas izglītības attīstības stratēģijas 2024. – 2030. gadam 1.redakcijai. Sīkāka informācija: https://www.ventspils.lv/aicina-piedalities-ventspils-izglitibas-attistibas-strategijas-publiskaja-apspriesana/

  Stratēģijas dokumentā iekļauta sadaļa “Izglītības iestāžu tīkla attīstības pamatprincipi, situācijas apraksts un iespējamie attīstības scenāriji”, paredzot arī divus scenārijus par izglītības iestāžu reorganizāciju.
  Noslēdzoties stratēģijas 1. redakcijas publiskajai apspriešanai, tiks sagatavota stratēģijas gala redakcija, kuru apstiprinās Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome.

 4. stratēģija

  stratēģija, 24. aprīlis 2024 - 15:33

  Kaut vai šeit!
  https://vip.ventspils.lv/notiks-sabiedriska-apspriede-par-ventspils-valstspilsetas-izglitibas-attistibas-strategiju-2024-2030-gadam-2/

  1. Mamma

   Atbilde: stratēģija

   Mamma, 25. aprīlis 2024 - 08:41

   Vai ir kaut kur iespēja redzēt 23.aprīļa Zoom ierakstu ar domes pārstāvjiem?

   1. Ventspils Izglītības pārvalde

    Atbilde: Mamma

    Ventspils Izglītības pārvalde, 26. aprīlis 2024 - 10:13

    Labdien!

    Saskaņā ar 2009.gada 25.augusta Ministru kabineta noteikumiem Nr. 970 “ Sabiedrības līdzdalības kārtība attīstības plānošanas procesā” noteikto, Ventspils mājas lapā 14 dienu laikā pēc sabiedriskās apspriedes tiks publicēta informācija par sabiedriskās apspriedes laikā sniegtajiem iedzīvotāju iebildumiem un priekšlikumiem saistībā ar “Ventspils valstspilsētas izglītības attīstības stratēģija 2024. – 2030. gadam” izstrādi.

  2. Liene

   Atbilde: stratēģija

   Liene, 25. aprīlis 2024 - 12:22

   Pilsētā runā visādas trakas lietas, vai tiešām jums liekas, ka visas ir patiesas!? lietām jau tomēr ir kaut kāda secība, kādā var pieņemt lēmumus. šobrīd ir sabiedriskā apspriešana, kurā var paust viedokļus, iepazīties ar plāniem, mērķiem.

   1. Ko rej?

    Atbilde: Liene

    Ko rej?, 25. aprīlis 2024 - 12:44

    Tāpēc jau cilvēks lūdz iespēju, kur var iepazīties.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture