Skolas vadības kompetence

Jautājums uzdots: Viedoklis 11. jūnijs

Labdien. Vai Izglītības pārvalde vērtē mācību iestādes vadītāja/vadītājas kompetenci? Nesen vienai vidusskolai bija iecelts jauns direktors. Vai patiešam šo vadītāja kompetence ir pietiekoši augstā, lai vadītu?


4 comments

 1. Nesen.

  Nesen., 12. jūnijs 2024 - 12:41

  Ja jau nesen pieņemta, tad jau vēl pa ātru spriest. Jāļauj iestrādāties!
  Lai izdodas!

 2. Skanis

  Skanis, 12. jūnijs 2024 - 12:15

  vistrakākais, ka paša pakļautie tuvākie darbinieki aiz muguras aprunā, bet sejā smaida un tēlo draudziņus. un to redzu ikdienā. bet visi tēlo ģimeni 🙂

 3. Ventspils Izglītības pārvalde

  Ventspils Izglītības pārvalde, 12. jūnijs 2024 - 11:58

  Labdien!

  Ventspils Izglītības pārvalde veic izglītības iestāžu vadītāju kompetences vērtēšanu saskaņā ar noteiktu procedūru un kritērijiem. Saskaņā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes 2023. gada 2. marta noteikumiem Nr. 2 “Ventspils valstspilsētas izglītības iestāžu vadītāju profesionālās darbības vērtēšanas procedūras un norises kārtība”, vadītāju profesionālā darbība tiek vērtēta regulāri, vismaz reizi gadā.
  Novērtēšanas procesā tiek ņemti vērā Latvijas Republikā spēkā esošie normatīvie akti un noteiktie kritēriji, tostarp mērķu un uzdevumu izpilde, kompetenču novērtējums, amata pienākumu izpilde, profesionālo zināšanu un prasmju pilnveide, kā arī labās prakses piemēru popularizēšana. Vērtēšanas procesā tiek izmantoti vairāki posmi, tostarp pašvērtējums, sarunas ar vadītāju un komisijas vērtējums, lai nodrošinātu visaptverošu vadītāja profesionālās darbības novērtējumu.
  Izglītības iestādes direktorus pieņem darbā, izmantojot atklātu konkursu. Šis process nodrošina, ka pēc noslēdzošās kārtas rezultātu apkopošanas komisija izvēlas izvirzītajām prasībām atbilstošāko pretendentu.

 4. iedzīvotājs

  iedzīvotājs, 12. jūnijs 2024 - 00:09

  Ko tu domā ar “augstā”?
  Ja uzdod nopietnu jautājumu, tad būtu jāpadomā par pareizrsakstību 🙂
  Mums pilsētā nav daudz vidusskolu, tikai 3 🙂 🙂 🙂
  Cik ilgi ir nesen? Ja godīgi, tad visās Ventspils vidusskolās nesen ir iecelti jauni vadītāji. Pēc kļūdainā ieraksta varu tikai nojaust par kuru skolu ir runa. Direktots tikai vienā, pārējās direktores.
  Kapēc jāraksta šeit? Aizej uz skolu valdi un noskaidro! Ja jau raksti šeit, tad jādomā, ka pats esi saistīts/-a ar šo skolu.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture