Ventspils Tehnikuma kafejnīca

Jautājums uzdots: Jautājums, kas uzdots laikrakstā "Ventas Balss" 21. Novembris

Kāpēc Ventspils Tehnikumā jau vairākus gadus nedarbojas ne kafejnīca, ne ēdnīca? Iznāk, ka velti iztērēta nauda ēdināšanas iestāžu būvniecībai un aprīkošanai? Iedzīvotājiem patika ieiet tehnikuma kafejnīcā. Ventspilī nav daudz ēdināšanas vietu.


 • Ventspils valstspilsētas pašvaldība

  Atbilde: Ventspils valstspilsētas pašvaldība 21. Novembris

  Atbild Ventspils Tehnikums:
  Ventspils Tehnikums ir izglītības iestāde, kuras pamatuzdevums ir nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu, tajā skaitā, praktiskās mācības izglītojamajiem. Sākotnēji kā viena no apmācību formām topošajiem ēdināšanas pakalpojumu speciālistiem tika izvēlēta darbošanās un mācīšanās mācību bistro “Akvārijs”. Laika gaitā mainījās apmācības moduļu sistēma, kā arī daudz lielāks praktisko nodarbību apmācību laiks tiek paredzēts sadarbībā ar ēdināšanas nozares uzņēmumiem, kā rezultātā mācību bistro darbība sadarbībā ar dibinātāju tika pārskatīta, pilnībā nodrošinot, ka ikdienā bistro telpās notiek mācību process un telpas tiek izmantotas pilnvērtīgi paredzētajam mērķim – izglītojamo apmācībai.
  Vienlaikus reizi mēnesī ikvienam ir iespēja pieteikties pusdienām mācību restorānā “Dzirnas”, kur tiek rīkotas trīs kārtu pusdienas, ko sadarbībā ar pedagogiem gatavo mūsu izglītojamie. Informāciju par pieteikšanos pusdienām publicējam Ventspils Tehnikuma kontos sociālos medijos.

1 comment

 1. simple

  simple, 21:10 21. Novembris 2023

  aizej uz Ērmanīti pāri ielai.

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus saistītus ar dzīvi Ventspilī un mēs noteikti radīsim iespēju atbildēt.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture