Gudro spēļu svētdiena bērnu pilsētiņās

1

Svētdien, 2. oktobrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija”, norisināsies pasākums ģimenēm ar bērniem, un pedagogiem “Gudro spēļu svētdiena”. Radošā apvienība „Smilšu lampas” parūpēsies par iespēju redzēt un iepazīt unikālus, attīstošus mācību produktus.

Oktobra pirmajā svētdienā visā Latvijā un arī citās valstīs tiks svinēta Skolotāju diena. Šo svētku mērķis ir pateikties visiem pedagogiem par viņu ieguldīto darbu katra indivīda un visas sabiedrības izglītošanā. Skolotāju dienā Ventspils Kultūras centrs sadarbībā ar radošo apvienību “Smilšu lampas” parūpēsies ne vien par interesantām, radošām aktivitātēm ģimenēm ar bērniem, bet pasākums paredzēts arī kā iedvesmas avots pirmsskolas un sākumskolas pedagogiem.

Bērni, vecāki un pedagogi varēs apskatīt un izmēģināt gaismas galdus, FLIP magnētiskās puzles, labirintus, atmiņas spēles un citus inovatīvus, izglītojošus mācību materiālus un rotaļlietas, kas attīsta bērnu koncentrēšanās spējas, pirkstu un rokas muskulatūru, iztēli, kā arī veicina radošo darbošanās prieku.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, radošā apvienība “Smilšu Lampas”, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Bezmaksas pasākums.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture