Jauniešu futbola klubs “Ventspils” piedalās pārbaudes turnīrā “Pavasara kauss 2024”

1

Jauniešu futbola klubs “Ventspils”, gatavojoties jaunajai sezonai, piedalās pārbaudes turnīrā “Pavasara kauss 2024”, kurā piedalās 9 komandas un tās sadalītas trīs apakšgrupās.

Turnīrā mūsu komanda ielozēta kopā ar AFA Olaine un Skanstes SK komandām. Pirmajā posmā komandas ir sadalītas trīs apakšgrupās pa trim katrā un savā starpā izspēlēs viena apļa turnīru. Otrajā posmā komandas atkal tiks sadalītas trīs grupās, ņemot vērā pirmā posma rezultātus. Pirmo vietu ieguvējas D grupā sadalīs medaļu komplektu, bet otro un trešo pozīciju ieguvējas satiksies attiecīgi E un F grupās. Tādējādi katra komanda turnīrā aizvadīs pa četrām spēlēm.

9.martā mūsu komanda aizvadīja mājas spēli pret AFA Olaine komandu un uzvarēja pēcspēles soda sitienos ar 2:1 (sodas sitieni 4:2). Pēc 1. puslaika komanda zaudēja ar rezultātu 0:1, bet 72. minūtē, realizējot precīzu 11 m soda sitienu Ņikita Rozancevs panāca 1:1. Pēc 90. minūtēm spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu un komandas devās izpildīt pēcspēles sitienus. Vārtsargs Alekss Petrovs atvairīja visus soda sitienus un ļāva komandai uzvarēt.

Šobrīd tabulā Skanstes SK 3 punkti, JFK Ventspils 2 punkti un AFA Olaine 0 punkti.

Nākošā spēle Pavasara kausa ietvaros mūsu komandai plānota 16. martā plkst. 17:00 Rīgas Hanzas vsk. stadionā pret Skanstes SK.

Apsveicam Jauniešu futbola klubu “Ventspilsar gūto panākumu un novēlam veiksmi turpmākajās spēlēs!