Joku dienā aicina uz Teātra balli “April, april!”

1

Daudzviet pasaulē atzītajā Joku dienā – 1. aprīlī Ventspils teātris aicina uz Teātra balli “April, april!”. Jau no deviņiem vakarā Kultūras centrā apmeklētājus sagaida krāsaina un veselīga humora piepildīta programma, kurā būs iespēja vaigā satikt dažādas Latvijā un ārvalstīs populāras “zvaigznes”. Par lustīgu izdejošanos gādās mūziķi – Jānis Mihailovs un Ando.

Ventspils teātris atjauno tradīciju ventspilniekus iepriecinot ne tikai ar izrāžu jauniestudējumiem, bet arī sveikt savu skatītāju Starptautiskajā teātra dienā, sarūpējot humora pilnu muzikālu programmu. Apmeklētājiem būs iespēja satikt teātra ballītēs agrāk tik ļoti iemīļoto “Augšbebru Dāmu Popu”, solās balli apmeklēt arī pats Fredijs Merkūrijs. Uzticamākie Ventspils teātra fani noteikti atceras pirms vairāk nekā desmit gadiem notikušās “Zelta doršas” balvu pasniegšanas ceremonijas, kurās vienmēr jautrība sita augstu vilni.

Ir laiks tradīcijas atjaunot!

Balle norisināsies Kultūras centra lielajā zālē, un apmeklētāji aicināti ierasties ar saviem groziņiem. Tematiskajā fotostūrītī katrs varēs sajusties mazliet kā prožektoru gaismu apspīdēts aktieris teātra izrādē.

Biļetes cena – 7 EUR. Iepriekšpārdošanā visās “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture