“Jūras vārtos” dzimšanas dienu svinēs mūziķis Ingus Ulmanis

1

Sestdien, 27. aprīlī, plkst. 18.00 teātra namā “Jūras vārti” koncertā “Kā man laiku apvaldīt?” savu 60. dzimšanas dienu svinēs populārais mūziķi, komponists un mūzikas producents Ingus Ulmanis.

Koncerta nosaukumam Ingus izvēlējies rindiņu no dziesmas “Kā man laiku apvaldīt”, kuras teksta un mūzikas autors ir pats jubilārs. “Koncertā piedalīšos es un grupa “Lādezers”, taču tajos skanēs arī dziesmas no citiem muzikālajiem projektiem. Gribu uz īsu brīdi būt skaļš un šajos jubilejas koncertos atgādināt par mūziku, ko kopā ar Aigaru Voitišķi esam veidojuši cauri gadiem. Parādīt, ka tāda ir mūsu radītā mūzika, un šādi noslēdzam kādu etapu. Mums apkārt ir fantastiski mūziķi, ar kuriem vēl joprojām ir ko teikt un ir par ko runāt,” stāsta Ulmanis.

Ingus Ulmanis bija grupas “Jumprava” solists no 1984. gada līdz 1987. gada augustam, kad kopā ar grupas biedru Aigaru Voitišķi izveidoja savu grupu “Lādezers”, kurā muzicē joprojām. Ingus bijis arī dažādu citu muzikālo projektu autors un dalībnieks, darbojies Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā “LNT Brokastis” un “Tautas balss”, bērnu muzikālajā projektā “Brīnumskapis” un Latvijas televīzijas raidījumā “4. studija”. Pašlaik strādā Latvijas Radio, kur vada raidījumu “Monopols”, bet kopā ar Silviju Noru Kalniņš izveidojis projektu “Dabas koncertzāle”.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture