Kārtējās VKL kluba uzvaras atklātajā ringā kikboksā un boksā Rīgā

1

21. aprīlī Rīgā norisinājās sacensības kikboksā un boksā “F-1 Open Ring”. No “Ventspils Kikboksa Leģions” uz Rīgu un pēc medaļām devās seši jaunie sportisti.

“Open Ring” jeb atklātais rings ir viens no populārākajiem sacensību veidiem – katram sportistam tiek piemeklēts pretinieks, kurš ir apmēram ar tādu pašu pieredzi, jo sacensību galvenais mērķis ir pārbaudīt savu sagatavotību, uzlabot tehniku un krāt cīņu pieredzi. Ringā dodas gan tādi sportisti, kuriem cīņu pieredzes ir pavisam maz vai nav vispār, gan tie, kuriem pirms nopietnām sacensībām nepieciešami papildus sparingi.

“Ventspils Kikboksa Leģions” rezultāti:

  • uzvara Maksimam Giņko  – boksa noteikumi (14 gadi, 45 kg). Maksims ieguva speciālbalvu no organizatoriem – viņam visīsākā turnīra cīņa. Balvā sporta kompleksa “F-1” mugursoma;
  • uzvara Danielam Alksnim – kikboksa noteikumi (16 gadi, 68 kg);
  • neizšķirts Oliveram Sproģim – kikboksa noteikumi (11 gadi, 40 kg);
  • neizšķirts Sebastijanam Kuzņecovam – boksa noteikumi (11 gadi, 39 kg);
  • piekāpšanās pēc punktiem Aleksejam Agejevam – boksa noteikumi (14 gadi, 72 kg);
  • piekāpšanās pēc punktiem Mārcim Lelim – kikboksa noteikumi (11 gadi, 34 kg). Mārcis aizvadīja aizrautīgu cīņu un par cīņassparu saņēma vienu no trim speciālajām balvām no organizatoriem.

Treneru sastāvs: Sergejs Deņisovs un Kristīne Jansone.

Treneris Sergejs: “Kaut arī visi mūsējie bija pieteikti kikboksam, daļai nebija pretinieku un nācās cīnīties pēc boksa noteikumiem. Tas arī ir labi, jo puišiem bija iespēja iegūt pavisam citādāku pieredzi, ko pēc tam jau izmantot kikboksā. Uz atklāto ringu aizvedām sešus sportistus, kādam šīs bija pirmās sacensībās, kādam otrās, utt. Visi dabūja pacīnīties ringā. Uz sacensībām ir jābrauc, un mēs to arī regulāri darām. Cīņas sports ir cīņas sports un mūs nemulsina dažādi cīņu veidi un noteikumi. Vēl pirms nedēļas mēs cīnījāmies pankrationā.”

Sacensības rīkoja cīņu sporta klubs “Golden Glory”. Atbrauca daudz vairāk sportistu kā sākotnēji bija pieteikts – kopā piedalījās 75 dalībnieki no 15 cīņas sporta klubiem no septiņām pilsētām. Pavisam aizvadītas 46 cīņas.

Tagad notiek nopietna gatavošanās K-1 Open Rīgas čempionātam, kas notiks no 11. līdz 12. maijam Rīgā.

“Ventspils Kikboksa Leģions” pateicas par atbalstu Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādei “Ventspils Sporta pārvalde” un Ventspils brīvostas pārvaldei!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture