Kērlingisti cīnīsies par Ziemassvētku kausu

1

Nedēļas nogalē, 9. un 10. decembrī notiks tradicionālais gada nogales sporta pasākums -kērlinga turnīrs ”Ziemassvētku kauss”, kurā komandas jau 19. reizi cīnīsies par 2023. gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

Turnīrā piedalīsies astoņas komandas ar spelētājiem no Igaunijas un Latvijas.  Kā ierasts kērlinga amatieru turnīros, vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Katra komanda aizvadīs  četras spēles. Pirmajā spēlē sacentīsies  komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā, savus nākamo spēļu pretiniekus komandas iegūs pēc nosacījuma – jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks.  

Spēles notiks 9. decembrī plkst. 12.30 un 16.00, 10. decembrī plkst. 09.00 un 13.00. Interesenti aicināti bez maksas vērot turnīra spēles.

Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Olimpisko centru „Ventspils”. Turnīra norisi atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība un Ventspils brīvostas pārvalde.    


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture