Kurzemes Rehabilitācijas centrā izveidota papildu vingrošanas grupa topošajām māmiņām

1

Ņemot vērā topošo māmiņu ierosinājumus un pieaugošo pieprasījumu pēc vingrošanas nodarbībām, Kurzemes Rehabilitācijas centrā Ventspilī izveidota papildu vingrošanas grupa grūtniecēm – tagad nodarbības notiek gan trešdienās, gan piektdienās no plkst. 12.00 līdz 13.00.

Kurzemes Rehabilitācijas centra fizioterapeite Ilze Brutāne norāda, ka topošo māmiņu vēlme nodarbības apmeklēt regulāri un biežāk kā reizi nedēļā vērtējama ļoti pozitīvi, jo kustības speciālista uzraudzībā palīdz grūtniecei justies labāk līdz pat dzemdībām. Kustību ietekmē uzlabojas asinsrite, pašsajūta, tiek kontrolēts ķermeņa svars, mazinās tūska, kā arī uzlabota elpošana, kam ir īpaša nozīme dzemdību procesā.

Grūtnieču vingrošana grupā, ko Kurzemes Rehabilitācijas centrā topošajām māmiņām ar uzraugošā ginekologa vai vecmātes izziņu iespējams apmeklēt no 12. grūtniecības nedēļas, sniedz ne tikai pozitīvas emocijas, bet tām ir arī būtiska loma māmiņas labsajūtas un veselības uzlabošanā.

Nodarbības centrā notiek katru trešdienu un piektdienu no plkst. 12.00 līdz 13.00. Lai apmeklētu nodarbību, iepriekš nepieciešams pieteikties pa tālruni 63624727.

Maksa par dalību nodarbībā – 8 EUR. Nepieciešama uzraugošā ginekologa vai vecmātes izziņa par pacientes veselības stāvokli. Iespējams iegādāties arī abonementu (10 reizes – 60 EUR). Grupā 4-6 dalībnieki.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture