Kurzemes Rehabilitācijas centrā Ventspilī uzsāk grupu fizioterapijas nodarbības

1

Paplašinot Kurzemes Rehabilitācijas centra pakalpojumu klāstu, sākot ar 28. novembri tiek uzsāktas grupu nodarbības sertificētu fizioterapeitu vadībā – nodarbības baseinā pieaugušajiem, kā arī vingrošanas nodarbības pieaugušajiem un bērniem.

Lai apmeklētu nodarbības nepieciešama ģimenes ārsta izziņa par vispārējo veselības stāvokli, kā arī  iepriekšēja pieteikšanās.

Nodarbību grafiks pieaugušajiem:

  • Fizioterapijas nodarbības zālē (līdz 10 cilvēkiem grupā) – pirmdienās, trešdienās plkst.15.00.
  • Fizioterapijas nodarbības baseinā (līdz 4 cilvēkiem grupā) – piektdienās plkst. 8.00.

Nodarbību grafiks bērniem (no 7 līdz 12 gadu vecumam):

  • Fizioterapijas grupu nodarbība zālē (līdz 10 cilvēkiem grupā) – piektdienās plkst. 15.00.

Maksa par fizioterapijas nodarbību pieaugušajiem zālē vai baseinā – 10 eiro, nodarbības ilgums – viena stunda. Maksa par fizioterapijas nodarbību bērniem – 7 eiro, nodarbības ilgums – 45 minūtes.

Pieteikties grupu nodarbībai iespējams, zvanot uz Kurzemes Rehabilitācijas centru pa tālruni 63624727.

Par Kurzemes Rehablitācijas centru

Jau ziņots, ka š.g. septembra izskaņā līdzās Ventspils slimnīcai, būtiski paplašinot rehabilitācijas pakalpojumu klāstu un uzlabojot pakalpojumu pieejamību, atklāts Kurzemes Rehabilitācijas centrs.

Jaunajā Rehabilitācijas centrā, kas tapusi kā divu stāvu piebūve pie esošās slimnīcas ēkas, tiek sniegti dienas stacionāra un ambulatorie pakalpojumi, nodrošinot pacientiem vairāk nekā 100 rehabilitācijas pakalpojumus un manipulācijas, kas ir divas reizes vairāk nekā iepriekš.

Kurzemes Rehabilitācijas centrā izbūvēta plaša fizioterapijas zāle ar specializētiem rehabilitācijas trenažieriem, kur pacienti var darboties gan paši, gan speciālistu uzraudzībā. Savukārt virtuālās realitātes telpā, kā arī izmantojot robottehnoloģijas, pacientiem ir iespēja veikt vingrinājumus, uzlabot kustību amplitūdu un sekot progresam ar jauno tehnoloģiju un spēles elementu palīdzību.

Centrā radītas daudzveidīgas hidroterapijas iespējas – ūdens un fizikālās procedūras, sāls istaba, siltumterapija, kā arī Latvijā unikāls baseins ar paceļamo grīdu un caurredzamu stikla sienu, nodrošinot, ka baseina dziļums tiek pielāgots pacientam un vingrojuma specifikai, savukārt speciālists var uzraudzīt vingrojumu izpildi, arī neatrodoties baseinā.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture