Latvijas kērlinga senioru izlase ar ventspilniecēm sastāvā kvalificējās pasaules čempionāta finālturnīra izslēgšanas spēlēm

1

Pasaules čempionātā kērlingā senioriem, kas šajā nedēļā norisinās Zviedrijas pilsētā Estešundā, labs sniegums ir izdevies Latvijas dāmu izlasei, kurā kopā ar Jelgavas kērlinga kluba pārstāvēm Elēnu Kāpostiņu un Daci Zīli startē Ventspils kērlinga kluba spēlētājas Gunta Millere un Aija Rudzīte. Dāmas, izcīnot otro vietu savā apakšgrupā, ir sasniegušas pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu, kas ir līdz šim ir augstākais sasniegums Latvijas seniorēm.

Čempionātā startē 18 komandas, kas iedalītas trīs apakšgrupās, un finālturnīram kvalificējas divas katras grupas labākās komandas un divas labākās trešo vietu ieguvējas. Lai izcīnītu otro vietu B grupā, komandu savstarpējo spēļu aplī Latvijas izlase spēja uzvarēt Šveices, Honkongas un Igaunijas valstsvienības, ekstraendā piekāpās Īrijai un zaudēja Zviedrijas izlasei. No mūsu grupas, kā pirmā, finālturnīram kvalificējās Zviedrija, kā trešā – Šveice, no C apakšgrupas Skotija un Anglija, bet no A apakšgrupas Kanāda, Lietuva un Japāna.

Ceturtdaļfināla spēles notiks šodien, 25. aprīlī, plkst. 20.00. Latvijas pretinieces būs A apakšgrupas uzvarētājas – Kanādas izlase. Čempionāta spēlēm līdzi var sekot ŠEIT.

Ventspilnieces pasaules čempionātā startē ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture