Mežinskis izcīna desmito vietu “Grand Prix” posmā svarcelšanā

1

Ventspils olimpiskās vienības sportists Armands Mežinskis izcīnīja desmito vietu “Grand Prix” posmā svarcelšanā svara kategorijā līdz 89 kilogramiem.

Startējot B grupā, Mežinskis raušanā ar otro piegājienu pacēla 154 kilogramus, bet 159 kilogrami nebija pa spēkam. Grūšanā Armandam bija trīs veiksmīgi mēģinājumi ar 193, 199 un 203 kilogramus smagiem stieņiem. 203 kilogrami bija labākais rezultāts B grupā un sestais labākais no visiem sacensību dalībniekiem. Mežinskis B grupā ar 357 kilogramiem summā ieņēma trešo vietu, bet no A grupas sportistiem viņu pārspēja vēl septiņi atlēti.

“Grand Prix” sacensībās Dohā pārstāvēs arī Artūrs Plēsnieks, kurš startēs svara kategorijā līdz 102 kilogramiem. Artūrs startēs 12. decembrī plkst. 17:00 (pēc Latvijas laika). 

Mūsu svarcēlāji piedalās “Grand Prix” posmā svarcelšanā, kuras ir vienas no kvalifikācijas sacensībām 2024. gada Parīzes Olimpiskām spēlēm. Parīzes Olimpisko spēļu kvalifikācija turpināsies ar Eiropas čempionātu 2024. gada februārī un pasaules čempionātu 2024. gada martā.

Apsveicam Armandu ar gūto panākumu!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture