Motobraucēju parādes laikā autobusi kavēsies

1

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka sestdien, 13.jūlijā, no plkst.14.00 līdz plkst.15.00 sabiedriskais transports ievērojami kavēsies gan visos Ventspils pilsētas, gan atsevišķos reģionālajos sabiedriskā transporta maršrutos.

Autobusu kavēšanās saistīta ar satiksmes ierobežojumiem motociklu parādes brauciena laikā. Lai arī satiksmes ierobežojumi plānoti īslaicīgi, tas jūtami ietekmēs sabiedriskā transporta kustību visā pilsētā, jo brauciena maršrutā iekļautas ielas, kurās ir intensīva sabiedriskā transporta kustība. Līdz ar to Autobusu kavēšanās prognozējama visos sabiedriskā transporta maršrutos, tāpat iespējams, ka atsevišķos pilsētas maršrutos kādu reisu nebūs iespējams izpildīt līdz galam.

Tā kā no plkst.13.00 tiek slēgta satiksme Vasarnīcu ielā posmā no Aizsaules ielas līdz Inženieru ielai, autobuss maršrutā nr.23 “Meža kapi – Ventspils Nafta” plkst.12:45 no Celtnieku ielas kursēs tikai līdz centram.

Ventspils novada maršrutos kavēšanās gaidāma maršrutos uz Mazirbi  -atiet no autoostas plkst. 14.25 un Ugāli – atiet no autoostas plkst. 14.50. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, aicinām braucienus plānot savlaicīgi!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture