Mūzikas stunda ģimenei – sitamie instrumenti

1

Sestdien, 25. martā, plkst. 13.00 Mūzikas bibliotēkā notiks tematiskā nodarbība pirmsskolas vecuma bērniem “Mūzikas stunda ģimenei”. Šoreiz iepazīsim sitamos instrumentus.

Kopā dosimies ekskursijā pa mūzikas skolu un apciemosim sitamo instrumentu klases. Tajās ir ne tikai daudz dažādu mūzikas instrumentu, bet arī īpaša skaņas izolācija. Mūzikas skolas audzēkņi Valters Kalniņš un Kate Makrecka demonstrēs bungas un marimbu, bet Regnārs Volks kahonu. Izmēģināsim roku spēlēšanā arī paši, meklēsim kur paslēpti timpāni.  Nodarbības noslēgumā radošajā darbnīcā meistarosim ko sitamu vai grabināmu.

Sitamos instrumentus uzskata par vecākajiem mūzikas instrumentiem. Sitamie instrumenti orķestrī parasti sastāv no timpāniem, mazajām bungām, lielajām bungām, šķīvjiem, trīsstūra un tamburīna, tiem pievienojas arī zvaniņi, ksilofons, marimba, gongi u.c.

Mūzikas stunda ģimenei notiek katra mēneša pēdējā sestdienā. Aicināti pirmsskolas vecuma bērni vecumā no 3-6 gadiem. Izzinošās nodarbības mērķis ir mācīties klausīties mūziku, iepazīt instrumentus, komponistus, dažādu skaņdarbu stilus. Nodarbība ir bez maksas.


0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture