Noskaidroti uzvarētāji Ventspils 3×3 basketbola turnīrā

1

Ceturtdien, 14. septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumos (Brīvības ielā 14) notika “3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2023”.

Aizraujošajās basketbola spēlēs piedalījās komandas no 4 skolām – Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas un Ventspils Tehnikuma. Kopumā sacensībās piedalījās 7 komandas – trīs komandas no Ventspils Tehnikuma, divas komandas no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un pa vienai no Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils 2. vidusskolas.

Par uzvarētājiem kļuva Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 2.  komanda, kuras sastāvā spēlēja – Ričards Bambis, Gatis Puriņš un  Renarts Ruskulis. Komandas treneri –  Edīte KaufmaneGanusa un Jānis Zemels.

Godpilno otro vietu izcīnīja Ventspils 4. vidusskolas komanda – Matīss Mažrims, Markuss Zaharēvičš, Daniels Keišs un Markuss Petrovskis. Komandas trenere – Amanda Sarokina.

Trešajā vietā ierindojās Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 1. komanda  – Markuss Liepiņš, Everts Riekstiņš, Kristers Frīdenbergs un Jānis Stalidzāns. Komandas treneri –  Edīte KaufmaneGanusa un Jānis Zemels.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas audzēknis – Renarts Ruskulis, kurš balvā saņēma ielūgumu uz Ventspils Ūdens piedzīvojumu parku, ko sarūpēja Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Šādas sacensības 3×3 basketbolā notika jau ceturto gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā par uzvarētājiem kļuva Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 1. komanda, otrajā vietā – Ventspils Tehnikums un trešajā vietā Ventspils 4. vidusskola.

Sacensību mērķis ir popularizēt 3×3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi. Projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.  

Ventspils Tehnikums saka paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem, atbalstītājiem un visiem, kuri sniedza savu palīdzīgo roku, lai turnīrs veiksmīgi norisinātos! Paldies Olimpiskam centram “Ventspils” par sarūpēto dāvanu vērtīgākajam spēlētājam!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture