Notiks Ģimeņu sporta svētki “Kopā mēs varam”

1

Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu ģimenē un veidotu sportiskus paradumus, 25. novembrī plkst. 11:00 Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā notiks ģimeņu sporta svētki “Kopā mēs varam”, kurā komandas varēs piedzīvot jautru, aizraujošu, aktīvu  kopā būšanu. 

Dalība pasākumā ir bez maksas un komandas sastāvā jābūt diviem pieaugušiem un 2 vai vairāk bērniem (vecumā no 5 līdz 15 gadiem ieskaitot). Katrā uzdevumā varēs piedalīties 4 dalībnieki (2 pieaugušie un 2 bērni) no visiem pieteiktajiem dalībniekiem. Reģistrēties  pasākuma norises vietā uz vietas varēs no plkst. 10:30, kā arī neaizmirstam līdzi paņemt maiņas apavus.

Ģimeņu sporta svētki sāksies ar draudzīgu un aktīvu vingrošanu. Dalībnieki spēkus varēs izmēģināt vienkāršās, sportiskās aktivitātēs septiņās stacijās. Uzdevumu stacijas varēs apmeklēt jauktā secībā, bet galvenais ir paveikt visus uzdevumus, kas prasīs precizitāti, ātrumu, atjautību, prasmi sadarboties komandā.

Pasākuma noslēgumā ar pārsteiguma balvām tiks apbalvoti staciju uzvarētāji, īpašas balvas bērniem,  kā arī  visi dalībnieki noslēgumā varēs cienāties ar svētku kūku.

Pasākuma programma:

10.30 – 11.00 – Reģistrācija;

11.00 – Pasākuma atklāšana;

11.20 – 13:20: Stacijas, kas pārbauda spēku, ātrumu, veiklību un atjautību;

13.30 – Ģimeņu sporta svētku apbalvošana;

Bērniem būs pieejama bezmaksas piepūšamā atrakcija. 

Gaidām ikvienu, nāc un piedalies arī tu!

Pasākums organizēts ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.


2 comments

 1. Laura

  Laura, 22:30 21. Novembris 2023

  Tad sanāk ka tētis, mamma un viens bērns nav ģimene? Jābūt diviem bērniem lai piedalītos ģimenes sporta pasākumā? Vai arī es ko nekorekti sapratu?

  1. Ventspils Sporta pārvalde

   Atbilde: Laura

   Ventspils Sporta pārvalde, 10:15 22. Novembris 2023

   Ģimeņu svētku programma ir sagatavota, lai katra komanda, arī trīs cilvēku sastāvā, visus uzdevumus varētu izpildīt pēc savām iespējām, tāpēc priecāsimies par Jūsu dalību.


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture