Notiks Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola posmi

1

11. – 13. jūnijā, Ventspils pludmales volejbola stadionā notiks Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola posmi U-14, U-16 un U-18 vecuma grupās jauniešiem un jaunietēm.

11. jūnijā sacensības notiks U-18 vecuma grupā, 12. jūnijā sacensības U-16 vecuma grupā, bet 13.jūnijā U-14 vecuma grupā. Katrā sacensību dienā, rīta cēlienā no plkst. 09:00 sacentīsies jaunietes, bet no plkst. 13:00 jaunieši.

Ventspils pludmales volejbola klubu “Bloks” trīs vecuma grupās sacensībās pārstāvēs 13 pāri: Artūrs Ivanovskis un Klāvs Podnieks, Patrīcija Āboliņa un Elza Kozlova, Laura Ziemele un Jana Pirvica (U-18 vecuma grupā), Vsevolods Kosarevs un Markuss Braunfelds, Anna Daniela Dūdiņa  un Sabīne Savicka, Renāte Blumfelde un Keilija Roze, Vita Geiere-Milberga un Terēze Ella Upnere, Monta Elpere un Emija Upmale, Sofija Aršinova un Jaroslava Karpinska, Patrīcija Plūduma un Marianna Višņauskaite (U-16 vecuma grupā), Kristiāns Luiks un Reinis Reinbergs, Līva Černuho un Marta Pūce (U-14 vecuma grupā).

Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionāti visā Latvijā notiek 7 posmos četrās vecuma grupās U-14, U-16, U-18 un U-20.

Vairāk informācijas par sacensībām: ŠEIT.

Sacensības Ventspilī organizē Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar Ventspils pludmales volejbola klubu “Bloks”.

Aicināti tiek arī līdzjutēji, kurus sagaida aizraujošas spēles un patīkami pavadīts laiks lieliskajā Ventspils pludmales volejbola stadionā!


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture