Notiks tautas sporta programmas „Nāc un sporto!” turnīrs minifutbolā

1

Ventspils Veselības nedēļas ietvaros, 26. maijā plkst. 18:00 Olimpiskā centra “Ventspils” mazizmēra futbola laukumā notiks tautas sporta programmas “Nāc un sporto!” turnīrs minifutbolā.

Spēles notiks pēc FIFA noteikumiem. Spēles sistēma tiks noteikta pēc komandu skaita. Laukumā atrodas četri spēlētāji un vārtsargs. Komandas vārdiskais pieteikums sekretariātam jāiesniedz ne vēlāk kā 30 minūtes līdz turnīra sākumam. Papildus informācija par pasākumu zvanot turnīra galvenajam tiesnesim Valdim Ziemelim pa tālr. 27901744.

Pasākums organizēts ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Ventspils Veselības nedēļas mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. Ventspils Veselības nedēļa notiek no 22. līdz 28. maijam. Par to, kā tajā iesaistīties ikvienam neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības, var uzzināt www.ventspils.lv portālā.

Aicinām būt aktīviem un piedalīties sporta aktivitātēs! 


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture