Pārventas bibliotēkā nodarbību vadīs kūku meistare

1

Trešdien, 16. novembrī, plkst. 18.00 Pārventas bibliotēkā notiks radoša nodarbība “Sarkanbaltas kūciņas pašu spēkiem”, kuru vadīs konditorejas “Ma’Me patisserie”  dibinātāja Linda Bernšteine.

Atzīmējot Latvijas 104. dzimšanas dienu, Pārventas bibliotēkā būs iespēja praktiski darboties kopā ar kūku meistari Lindu Bernšteini. Dzimšanas dienās viena no tradīcijām ir svētku kūkas pagatavošana, tādēļ meistarklasē būs iespēja uzzināt gardās populārās sarkanās samta kūkas recepti, dažādus knifus un nianses kūkas gatavošanai mājas apstākļos.

“Ma’Me patisserie” ir ģimenes uzņēmums, kurā darbojas četri cilvēki, un viena no tām ir Linda. Viņa ir galvenā kūku cepēja un dekorētāja. Sākotnēji kūku cepšana jaunajai sievietei bija tikai hobija līmenī, nav bijusi pat vīzija par savu uzņēmumu. Ar pirmās meitas Matildes nākšanu pasaulē Lindai radās ideja sākt nodarboties ar kūku cepšanu, bet, kad ģimenē ienāca otrā meitiņa Meja, Linda apņēmusies atvērt jaunu konditoriju. Tā, pateicoties abām meitām un viņu vārdu pirmajiem burtiem, radies ģimenes konditorejas nosaukums “Ma’Me patisserie”. Kūku biznesā darbojas arī Lindas vīrs, kurš ir Lindas lielākais atbalsts un sagādnieks.

Pasākumā Pārventas bibliotēkā būs iespēja arī degustēt kādu gardu mājražotāja “Ma’Me patisserie” kūku.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture