Patvaļīga afišu izvietošana un noņemšana nav atļauta

1

Ventspilī afišu izvietošanu speciāli tam paredzētās vietās nodrošina pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”. Iedzīvotāji aicināti ņemt vērā, ka patvaļīga afišu līmēšana uz afišu stabiem un dēļiem vai to noņemšana ir aizliegta.

Ventspilī ierīkotas kopskaitā 18 publiskas afišu izvietošanas vietas – afišu stabi un dēļi – abos pilsētas krastos, ko apsaimnieko pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”, nodrošinot gan afišu izvietošanu, gan noņemšana saskaņā ar grafiku. Iedzīvotāji tiek aicināti ņemt vērā, ka patvaļīga afišu izlīmēšana un noņemšana ir aizliegta. Gadījumā, ja rodas aizdomas par ļaunprātīgu afišu izvietošanas vietu vai materiālu ļaunprātīgu bojāšanu, jāvēršas Ventspils pašvaldības policijā, zvanot pa diennakts tālruni 63680808 vai 28680808.

Afišu izvietošana ir maksas pakalpojums. Iespējams izlīmēt A1; A2; A3 un A4 formāta afišas. Tām jābūt izgatavotām no speciāli šim mērķim paredzēta un kvalitatīva materiāla, kas ir pēc iespējas izturīgs pret mitrumu un citu ārējo apstākļu ietekmes.

Papildus informācijai rakstīt e-pastā [email protected] vai zvanīt pa tālr. 63624144.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture