Peldētājiem panākumi sacensībās

1

Divu dienu garumā Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā norisinājās peldēšanas sacensības “Kristāla lāse” un Latvijas kausa VI posms. Sacensībās piedalījās 420 sportisti no Latvijas un Lietuvas peldēšanas klubiem. Ventspils sporta skolas “Spars” peldētāji sacensībās izcīnīja 20 medaļas t.sk. 9 zelta, 2 sudraba un 9 bronzas.

Sacensību pirmajā dienā peldētāji sacentās 50 m distancē brasā, brīvajā, tauriņstilā, peldēšanā uz muguras un 200m kompleksais peldējums, bet otrajā dienā 100m distancē brasā, brīvajā, tauriņstilā, peldēšanā uz muguras un kompleksais peldējums.

No sporta skolas “Spars” sportistiem zelta medaļas izcīnīja – Lūkass Keišs (50 m un 100 m brīvais stils, 50 m tauriņstils), Timurs Kiseļčuks (50 m un 100 m brasā, 100 m un 200 m kompleksais peldējums), Darja Borodovska (50 m brīvais stils un 100m brasā). Sudraba medaļas – Darja Borodovska 50m uz muguras un 100 m brīvais stils). Bronzas medaļas – Edgars Jevņevičs (50 m brasā), Gabriela Krautmane (50 m brīvais stils un 200 m kompleksais peldējums), Tatjana Prudnikova (50 m tauriņstils un 100m uz muguras), Beāte Trama 100 m kompleksais peldējums, 50 m un 100 m brasā), Viktorija Golovanova (50 m brasā).

Latvijas kausa VI posma kopvērtējumā jaunietēm uzvarēja Ventspils sporta skolas “Spars” audzēkne Darja Borodovska.

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties: ŠEIT.

Sacensības organizēja Biedrība Sporta centrs “Ezerzeme” un finansiāli atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Apsveicam visus dalībniekus un trenerus ar sasniegtajiem rezultātiem!