Fotokonkurss “Mazuļa vasaras piedzīvojumi Ventspilī”

Ventspils valstspilsētas pašvaldības organizētais fotokonkurss “Mazais ventspilnieks” turpinās arī vasarā, šī ceturkšņa tēma ir “Mazuļa vasaras piedzīvojumi Ventspilī”. Fotokonkurss norisināsies līdz 31. augustam.

Aicinām ģimenes ar bērniem piedalīties Ventspils pilsētas pašvaldības organizētajā fotokonkursā, iesūtot bērnu vecumā līdz 3 gadiem (ieskaitot) fotogrāfijas uz e-pasta adresi [email protected]. Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju atbilstoši noteiktajai tēmai, kā arī, iesniedzot fotogrāfiju, autoram jānorāda – vārds, uzvārds, kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts).

Programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” žūrijas komisija iesūtītās fotogrāfijas vērtēs noteiktā kārtībā – priekšroku dodot tiem fotoattēliem, kuros būs iekļauti dažādi Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti, parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas, ņemot vērā arī atbilstību noteiktajai ceturkšņa tēmai, fotogrāfijas oriģinalitāti un kvalitāti.

Trīs labāko fotogrāfiju autori balvā saņems ielūgumu Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka apmeklējumam visai ģimenei un vērtīgas balvas.

Pašvaldības realizētās programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” fotokonkurss norisinās jau vairākus gadus. Pirmajos divos gados kopumā tika iesūtītas vairāk kā 280 mazuļu bildes. Savukārt fotokonkursā par tēmu “Mazulis sagaida zelta rudeni Ventspilī”, kas norisinājās iepriekšējā ceturksnī, tika iesūtītas 17 fotogrāfijas. Aicinām ģimenes ar bērniem būt aktīvām arī rudenī un iesūtīt fotogrāfijas par aktuālo tēmu “Mazuļa vasaras piedzīvojumi Ventspilī.

Fotogrāfiju autori, iesniedzot fotogrāfijas fotokonkursam, atļauj konkursa rīkotājiem fotogrāfijas izmantot nekomerciāliem mērķiem, kā arī publicēšanai Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos un Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un www.labklajiba.ventspils.lv.

Vairāk par konkursa uzvarētājiem ŠEIT.

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture