Šovasar Ventspilī festivālā pulcēsies labākie Latvijas street food pārstāvji

1

22. – 24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras “Ghetto Games Festivāls”, informē portāls balticevents.info. Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā 2022, informē portāls balticevents.info.

“Ghetto Games Festivāla” ietvaros arī šogad notiks “Ghetto Food” festivāls, kas skeitparkā pulcēs Latvijas labākos street food pārstāvjus.

Trīs dienu garumā tiks izcepti neskaitāmi frī kartupeļu kilogrami, pluicināta sulīga gaļa burgeriem, griezti dārzeņi, jauktas mērces, dzesēti atspirdzinošie dzērieni, gatavoti bezalkoholiskie kokteiļi.

Šī gada jaunums – malkas krāsnī ceptas picas, no miltiem un dažādu veidu sieriem, kas atvesti taisnā ceļā no Itālijas. Pašu ceptā maizē labākais kebabs Rīgā, kā arī vegāno un veģētāro ēdienu meistari ar saviem burgeriem, vrapiem, pelēko zirņu falafeli, vietējo tofu un citiem ēdieniem. Zivju cienītājiem – fish & chips, sālās krepes ar tunci vai garnelēm.

Īpaši tiks padomāts par festivāla mazākajiem apmeklētājiem, piedāvājot saldējumu šķirnes, vasarīgus saldējumu kokteiļus, saldās krepes vai Beļģu vafeles.

Ka ziņo paši festivāla rīkotāji, jubilejas festivāla programma vēl tiks papildināta ar vairākām aktivitātēm un jauniem sporta veidiem. Plašāka informācija par festivālu un festivāla programmu var iepazīties oficiālā pasākuma mājaslapā www.ggfest.com.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture