Sveicam Ventspils 2.pamatskolu 60. jubilejā!

1

Skola izveidota 1962. gadā un darbu sākusi kā Ventspils 3. astoņgadīgā skola, savukārt Ventspils 2. pamatskolas nosaukums tai ir kopš 1992. gada. Šajā septembrī skola svin svētkus, iesaistot skolēnus, pedagogus, darbiniekus un skolēnu vecākus.

Par godu skolas jubilejai notikusi Ģimeņu sporta diena, gatavoti zīmējumi, apsveikumi, un dziesmas. Bērni priecājušies Baltajā ballītē, kā arī piedalījušies viktorīnās un veidojuši ziedu paklāju. Piektdien, 23. septembrī, notiek svinīgais svētku koncerts, bet 24. septembrī uz salidojumu skolā pulcēsies absolventi.

Kopš 2011. gada darbojas inovatīvo skolu tīklā. Skola veiksmīgi realizē iekļaujošo izglītību, tajā skaitā speciālās izglītības programmas. Kopš 2022. gada marta ļoti aktīvi iesaistījusies arī mācību nodrošināšanā ukraiņu bērniem. Tāpat nozīmīga ir dalība dažādos projektos – Erasmus+, Veselīga skola, “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai (PUMPURS)”, “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” un citos.

Šajā mācību gadā 2.pamatskolā mācās 421 skolēns, strādā 48 pedagogi un 13 tehniskie darbinieki. Skolas vērtības ir “Attīstība, Radošums, Droša vide”, bet skolas sauklis “Kopā būt, kad prieku var gūt!”


0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture