Svētdien turpināsies spēles Ventspils pilsētas 21. atklātajā čempionātā kērlingā

1

Svētdien, 17. decembrī, Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē noslēgsies 1. apļa spēles Ventspils pilsētas 21. atklātajā čempionātā kērlingā.

Pēc aizvadītām pirmajām piecām spēlēm četras uzvaras ir komandai “Kaleidoskops”, pa trijām uzvarām ir trīs komandām – “Ventspils novads”, “Akmens drupinātāji” un VKM, komandām  “Ice Storm” un “Lavīna” ir viena uzvara, bet “Tā viš i” ir izcīnījusi vienu uzvaru. Pagājušajā spēļu dienā  komandu spēlētāji izmeta arī precizitātes metienus, kuru rezultāti abu apļu summā  vienādu uzvaru gadījumā tiks vērtēts, kā papildrādītājs. Šajā disciplīnā labākos rezultātus uzrādīja Ventspils novada vīri – individuāli labākie rezultāti bija Jānim Krauzem un Kārlim Libkovskim, kam sekoja komandas “Akmens drupinātāji” skips Markuss Salmiņš, bet nākamie labākie rezultāti Kristapam Pētersonam no komandas “Tā viš i” un junioriem Aleksim Kapuram un Valteram Vieško no komandas “Ice Storm”.

Šajā svētdienā  plkst. 09.45 sacentīsies:

Ventspils novads –  Ice Storm

Akmens drupinātāji  — Kaleidoskops  

VKM – Tā viš i

Čempionāta norisi atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība un Ventspils brīvostas pārvalde. Kluba juniori čempionātā startē ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības, bet Ventspils novada komanda – ar Ventspils novada pašvaldības atbalstu.

 Visiem interesentiem ir iespēja spēļu norisi vērot par brīvu.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture