Teātra namā “Jūras vārti” leļļu cirku rādīs “Lidojošo cūku nams”

1

19. aprīlī plkst. 13 teātra namā “Jūras vārti” ar muzikālu izrādi “Lidojošo cūku nams” viesosies Latvijas Leļļu teātris. Izrādē piedalīsies aktieri Baiba Vanaga, Anrijs Sirmais, Miķelis Žideļūns, Rihards Zelezņevs, Matīss Millers un Arnita Jaunzeme.

Lilijas Berzinskas grāmatas “Lidojošo cūku nams” dramatizējuma autors un izrādes režisors ir Edgars Kaufelds, par scenogrāfiju un leļļu izskatu parūpējies Kristaps Kramiņš, mūziku izrādei radījuši Edgars Šubrovskis un Sniedze Prauliņa, dziesmu tekstus sarakstījis – Edgars Šubrovskis. bet gaismu mākslinieks – Uldis Andersons.

Šī aizraujošā, muzikālā izrāde ar leļļu cirka elementiem sniegs skatītājiem iespēju dzīvē vērot nepārspējamus cirka trikus un iepazīt neparasto cirka aizskatuves dzīvi. Latvijas Leļļu teātra ceļojošajā cirkā ar nosaukumu “Lidojošo cūku nams” apvienojušies dīvainākie un vienlaikus īpašākie cirka mākslinieki – cūkas. Katrs no šiem talantīgajiem māksliniekiem ir neparasts, jo spēj izpildīt tādu triku, ko nevarētu neviens cits ruksis visā pasaulē. Visi kopā viņi rada pavisam neaizmirstamu cirka izrādi.

Lai arī rukšiem pa reizēm gadās kāds strīds, tie tomēr lieliski prot darboties komandā un atrisināt jebkuru radušos likstu. Kad cirkā negaidīti ierodas viesis, kurš nemaz nedzīvo uz šīs planētas, rukšu komandā top palīdzības plāns.

Izrādi Ventspilī organizē SIA „Kurzemes filharmonija”. Pasākumu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Ventspils pilsētas pašvaldība

Biļetes iegādājamas biļešu tirdzniecības tīklā “Biļešu paradīze”, kā arī teātra nama “Jūras vārti” un koncertzāles “Latvija” kasēs.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture