Toms Macuks uzvar Latvijas Čempionāta 2.posmā Dobelē

1

Ar mainīgiem laika apstākļiem ,kas dienas otrajā pusē pārvērtās milzīgā lietusgāzē un neizbraucamā trasē, svētdien tika aizvadīts Latvijas atklātā čempionāta 2. posms motokrosā .

Tāpat , kā 1. posmā Aizputē arī Dobeles  „Ceļa Ezeļu „ mototrasē , pārliecinošu uzvaru prestižākajā MX1 klasē izcīnīja Ventspils  motokluba  Rodeo sportists – Toms Macuks, aiz sevis atstājot igauni Gertu Krestinovu un lietuvieti Domantu Jazdausku.

Neveiksmīga sacensība izvērtās 1. posma uzvarētājam Qvad Open klases līderim Matīsam Palēvicam ,kuram trīs apļus pirms brauciena beigām ,atrodoties 2. pozīcijā motora defekta dēļ apstājās motocikls un finišā 0 punkti. MX2 klasē lielisku  braucienu aizvadīja komandas jaunieguvums –  Uldis Freibergs ,kurš tāpat ,kā pirmajā posmā arī Dobelē spēja izcīnīt godalgotu vietu un kāpt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Stabilu un pārliecinošu braucienu aizvadīja Sebastians Olsens ,kurš 85 cc klasē jauniešiem arī izcīnīja 3. vietu un vērtīgus punktus komandai. Slidenajā trasē Rūdolfs Spila nejutās komfortabli un piedzīvoja vairākus kritienus 65cc bērnu klasē, kas rezultējās ar 11. vietu kopvērtējumā ,bet vajadzīgiem punktiem komandu ieskaitē. Ralfs Spila piedzīvoja tehnisku neveiksmi  un arī viņa motocikls 125 cc klasē „netika galā ar uzdevumu”, kas liedza pacīnīties par vērtīgiem punktiem individuāli un arī komandu vērtējumā. Rezerves punktus ar 10. vietu kopējā braucienā atveda Viktors Vaskis Qvad. Open klasē ,kaut arī veterānu vērtējumā viņš finišēja 2. pozīcijā. Arī šoreiz RODEO komanda čempionāta 2. posmā ierindojās 2. vietā, atzīstot Rīgas MX Moduls komandas pārākumu, trešajā vietā – Saldus motoklubs.

Nākošais Latvijas čempionāta posms norisināsies 2. jūlijā Alojā.

Paldies mūsu atbalstītājiem un uzticīgajiem faniem!