Topošo 1. klašu skolēnu vecāki klātienē varēs iepazīt skolas

1

Turpinot gatavoties bērnu reģistrācijai Ventspils skolu 1. klasēs, aicinām topošo pirmklasnieku vecākus izmantot izdevību viesoties skolās, lai aplūkotu skolas vidi, satikt skolas vadību un pedagogus, un tādējādi atvieglotu izvēli, kurā no Ventspils skolām pieteikt bērnu.

Marta sākumā jau notikuši astoņi virtuāli informatīvi pasākumi, bet līdz 25. martam tiek organizētas klātienes tikšanās pēc šāda grafika:

SkolaKlātienes tikšanās norises laiks
Ventspils Centra sākumskola20. martā plkst. 12:00
Ventspils 1. pamatskola20. martā plkst. 18:00
Ventspils Pārventas pamatskola21. martā plkst. 18:00
Ventspils 4. vidusskola22. martā plkst. 18:00
Ventspils 6. vidusskola23. martā plkst. 17:30
Ventspils 2. pamatskola25. martā plkst. 11:00
Ventspils 3. pamatskola25. martā plkst. 11:00

Jau esam informējuši, ka arī šogad bērnu reģistrāciju Ventspils izglītības iestāžu 1. klasēs vecāki varēs veikt attālināti vienotajā elektroniskajā sistēmā 1klase.ventspils.lv. Vecāki savu identitāti pieteikumā apliecināt var ne vien ar e-parakstu, bet arī ar interneta banku autorizācijas rīku palīdzību. Elektroniskā reģistrēšanās sistēma tika ieviesta jau 2021. gadā un to izmanto vairāk nekā 90% pieteikumu iesniedzēju. Sistēmu administrē Izglītības pārvalde, nevis katra izglītības iestāde atsevišķi, kā tas bija agrāk. Tie vecāki, kuriem tomēr nav iespējas pieteikties elektroniski, reģistrēšanās dokumentus varēs noformēt Izglītības pārvaldē, iepriekš piesakot savu vizīti.

Pieteikšanās no 3. aprīļa tiks organizēta trīs posmos atbilstoši noteiktajiem prioritārajiem kritērijiem. Ar sīkāku informāciju aicinām iepazīties Izglītības pārvaldes mājaslapā https://vip.ventspils.lv . Elektroniskā sistēma pieteikumu sagatavošanai būs pieejama no 25. marta. Savukārt 27. martā plkst. 17:00 notiks tiešsaistes tikšanās ar Izglītības pārvaldes speciālistiem, lai katrs rastu atbildes uz neskaidriem jautājumiem vai konsultētos par pieteikumu aizpildīšanu sistēmā.


0 komentāri


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture