Ugālē notiks orientēšanās posms

1

25.maijā Ventspils Veselības nedēļas ietvaros notiks „Ventspils AZIMUTS 2023” orientēšanās sestā posma sacensībās. Orientēšanās starts atvērts no plkst. 16:30 līdz 18:30 (šajā laika intervālā dalībnieks pats var izvēlēties, cikos startēt).

Starta vieta Ugāles apkārtnē (starta vietu skatīt ŠEIT). Plānotas dažāda garuma un sarežģītības individuāli veicamas distances – bērnu, iesācēju, vidējā un garā.

Dalībniekam nepieciešams skriešanai pa mežu piemērots apģērbs un apavi. Papildus informācija par norisi www.okzk.lv vai zvanot pa tālruni 29173257

Orientēšanās seriāla sacensībās var startēt ikviens interesents, neatkarīgi no vecuma, fiziskās sagatavotības un iepriekšējās pieredzes. Organizatori nodrošina kompasus tiem, kuriem to nav, kā arī seriālos uz vietas iespējamas apmācības iesācējiem. Visiem dalībniekiem būs pieejama instruktāža pirms starta.

Ventspils Veselības nedēļas mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. Ventspils Veselības nedēļa notiek no 22. līdz 28.maijam. Par to, kā tajā iesaistīties ikvienam neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības, var uzzināt www.ventspils.lv portālā.


0 komentārs


Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture